Bingöl Devlet Hastanesi

Bingöl Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bingöl Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bingöl
İlçe:Merkez
Adres:Saray Mah. Hastane Cad. No:60
Telefon:0 (426) 213-1043
Web Sitesi:bingoldh.saglik.gov.trHata Bildir
38.89373740.513086

Kurum Hakkında

2017 yılında resmi açılışı yapılan 250 yataklı Bingöl Devlet Hastanesi yeni hizmet binamız Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ tarafından açılarak hizmet vermeye başlamıştır.

Her branşta hizmet veren toplam 47 poliklinik odamız mevcuttur. 3.Seviye 16 Yataklı Anestezi Yoğun Bakım, 2 Seviye 10 Yataklı Genel Yoğun Bakım, 1 Seviye 4 Yataklı Koroner Yoğun bakım, 10 adet Palyatif Yoğun Bakım yatağı ve toplam 15 adet vantilatör bulunmaktadır. Temmuz 2017 yılında kurulan Anjio Ünitesi de aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde 7 genel 1 lokal olmak üzere toplam 8 modern ameliyathane odası ile cerrahi hizmetler verilmektedir.

Hastanemizde 2. seviye Acil Servisimiz bulunmaktadır. Acil servisimizde muayene alanı 13 adet, bayan sarı müşahade 6 adet, erkek sarı müşahade 9 adet, çocuk gözlem 6 adet, resüsitasyon odası 2 adet, travma odası 4 adet, acil müdahale (pansuman/alçı) 2 adet, psikiyatri odasında 1 adet yatağımız mevcuttur. Ayrıca acil servisimizde tomografi, röntgen ve USG hizmetleri de kesintisiz olarak verilmektedir. Radyoaktif maddelere maruz kalma durumunda hizmet verebilmek amacıyla tam donanımlı KBRN odamızda bulunmaktadır.

Hastanemizde Merkezi Laboratuar, Kan Transfüzyon Merkezi, Patoloji Laboratuarı ve Acil Laboratuar olmak üzere toplam 4 laboratuar ünitesi ile hizmet verilmektedir. Görüntüleme ve Radyoloji merkezlerimizde ise 4 konvansiyonle röntgen, 2 adet tomografi, 1 adet MR, 1 adet kemik dansitometre, 4 adet Ultrasonografi cihazı bulunmaktadır. Yoğun bakımlara ve kliniklere hizmet veren 3 adet seyyar röntgen cihazımız mevcuttur. Ayrıca 4 adet EKO, 1 adet göz anjiografi, 1 adet EEG, 2 adet eforlu EKG, 9 adet tansiyon/ritim holter, 2 adet EMG, 1 adet ESWL, 1 adet ESWT, 2 adet Odiyometri, 3 adet Otorefraktometre, 2 adet spirometre, 1 adet ürodinami, 3 adet krioterapi, 1 adet mamografi cihazımızda hizmet vermektedir. Endoskopi hizmetleri (Özofagoskopi, Gastroskopi, Rektoskopi, Kolonoskopi, Bronkoskopi) de aktif olarak yürütülmektedir.

21 diyaliz makinesi ile hemodiyaliz hastalarına hizmet verilmektedir. Nörolojik Rehabilitasyon Ünitesi merkez binamızda kurulmuş olup Yenişehir Ek Hizmet binasında bulunan Fizik Tedavi Ünitemiz de modern bir hale getirilerek fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca Sosyal Hizmet Birimi, Ergoterapi Odası, Yanık Odası, Yara birimi, Organ ve Doku Nakil Birimi, AMATEM, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, Periton Diyalizi, Uyku Laboratuarı, Evde Bakım Birimi, Kemoterapi Ünitesi ile kesintisiz ve donanımlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Bingöl Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bingöl Devlet Hastanesi, Bingöl şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bingöl Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bingöl Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Bingöl Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Bingöl Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bingöl Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bingöl Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
İnönü Mah. Kültür Cad.
Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin
Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Simani Mah. 1098. Cadde No:17
Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Yenişehir Mah. Güldiken Sok. No:11
Genç Devlet Hastanesi
16.4 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Bingöl Cad. No:5
Karakoçan Devlet Hastanesi
40.5 km. uzaklıkta
Kırkpınar Mah. Hastane Cad. No:14/1
Solhan Devlet Hastanesi
46.1 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 345. Sok. No:1
Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi
50.2 km. uzaklıkta
Diyarbakır Cad. No:5 Lice