Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bingöl
İlçe:Merkez
Adres:Kültür Cd. 10/A Ticaret ve Sanayi Odası Zemin
Telefon:0 (426) 215-0002
38.88549040.503133

Kurum Hakkında

Özel Bingöl Diyaliz merkezi Mayıs 2008'de faaliyete başladı. 12 (+1 yedek) negatif, 2 HCV, 1 HBV olmak üzere, toplam 16 cihaz mevcuttur. Cihazlar Gambro marka, yetkili servis bakım ve kalibrasyonludur.

Hastaların çoğunluğu Bingöl merkezdendir, Genç ilçesine ve yakın köylere de servis hizmeti vermektedir. Yaz dönemi misafir hastaların gelmesiyle Karakoçan'a da servis hizmeti sunulmaktadır. Diyaliz seanslarında hastalara sabah kahvaltı, öğlen ise yemek verilmektedir.

Yarı zamanlı nefrolog, tam zamanlı diyaliz hekimi, üç adet hemşire, teknisyen, diyetisyen, aşçı, sekreter, temizlik personeli ve şoförler hizmet vermektedir. Merkeze ait iki adet servis aracı bulunmaktadır. Diyaliz merkezinin konumu, il merkezinde kolay ulaşılır özelliktedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi, Bingöl şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bingöl Hastanesi

280 metre uzaklıkta

İnönü Mah. Kültür Cad.

Bingöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

660 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah.Güldiken Sok. No:11

Bingöl Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Saray Mahallesi Hasan Basri Caddesi

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Bingöl Muş Karayolu Gayt Köprüsü Mevkii

Genç Devlet Hastanesi

15.7 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Bingöl Yolu

Karakoçan Devlet Hastanesi

41 km. uzaklıkta

Kırkpınar Mahallesi Hastane Cad.