Ceylanpınar Devlet Hastanesi

Ceylanpınar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ceylanpınar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Ceylanpınar
Adres:Aydınlık Mahallesi 209 Sokak No:10
Telefon:0 (414) 471-4612
36.84921340.053403

Kurum Hakkında

İlçemizde sadece birinci basamak sağlık hizmetleri ile yürütülmekte olan sağlık hizmetleri doğan ihtiyaç ve talepler üzerine 1988 yılında 5844m2 lik alan hastane arsası ayrılarak hastanemiz inşaatına başlanmıştır. 1992 yılında hastanemizin açılışı yapılarak hizmete başlamıştır. Daha önceleri sadece acil ve hastanede doğum hizmetleri ile yürütülen sağlık hizmetleri Ameliyathanelerin açılması, Diyaliz ek inşaatının yapılması, diğer dal uzmanlarının gelmesi ve gereken cihazların alınması ile belirlenen 50 yatak kapasitesi ile Yataklı Tedavi Hizmetleri olarak çalışmaya başlamıştır. Hastanemiz şu an nüfus verilerine göre Sağlık Bakanlığı tarafından 75 yataklı olarak belirlenmiştir.

Mayıs 2011 tarihi itibariyle hastanemizde; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anestezi ve Reanimasyon, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Radyoloji, Ruh Sağlığı branşlarında 13 Uzman Hekim, 2 Pratisyen Hekim, 2 Diş Hekimi, Hemşire, Ebe, Tıbbı Sekreter, Anestezi Teknisyeni, Labratuvar Teknisyeni, 5 Radyoloji Teknisyeni olmak üzere 55 Sağlık Personeli çalışmaktadır.

Hastanemizin gerek 1992'de o zamanki şartlarda koğuş sistemine göre inşa edilmiş olması gerekse zamanla yıpranmış olmasından dolayı sürekli bakım ve tadilatlar yapılmakta, sürekli ilerleyen teknoloji ve talepler değerlendirilmekte Sağlık Bakanlığımızın Hizmet Kalite Standartlarına uyum sağlaması için mevcut şartlar ve personel sayısı ile artan nüfus yoğunluğu ve taleplerine göre kaliteli hizmet verebilmek için tüm idari ve sağlık personelleri ekip olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Ceylanpınar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ceylanpınar Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Ceylanpınar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ceylanpınar Devlet Hastanesi RandevuCeylanpınar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abdullah Bulut
Abdullah Bulut · 14 Aralık 2014

doktor olmadıktan sora devlet hastanesi neye duruyor. geçen hafta kulak burun boğaz doktoru yoktu. işyerinde izin alamadığım için bir haftadır kulak ağrısı cekiyorum viranşehire gidecem bana öle söledi ordaki acil doktoru. o zaman ben viranşehire gidiyorsam burdaki devlet hastanesi neye duruyor.

Ömer Turan
Ömer Turan · 17 Eylül 2013

Ceylanpınar Devlet Hastanemiz çok temiz ve bakımlı bir hastane oldu. hastanemiz baş hekimiz sayın Selim Topçu sayesinde daha çok gelişecek. Ceylanpınar Devlet Hastanesini tebrik eder başarıların devamını dilerim. Tüm idari personellerinide tebrik eder başarıların devamını dilerim.

Ömer Turan
Ömer Turan · 17 Şubat 2012

Ceylanpınar devlet hastanesini tebrik eder başarılar dilerim. Hastanemizin bu kadar büyüyeceğini bilmiyordum. Hastanemiz bakımlı ve çok temiz bir hastane oldu.

Ceylanpınar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ceylanpınar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Viranşehir Devlet Hastanesi
47.5 km. uzaklıkta
Viranşehir Ceylanpınar Yolu 3.Km
Viranşehir Tıp Merkezi
49.5 km. uzaklıkta
Kale Mahallesi Eski PTT caddesi
İpekyol Tıp Merkezi
49.9 km. uzaklıkta
İpekyolu Tella Plaza Altı 2/B Viranşehir
Kızıltepe İpekyolu Hastanesi
61.1 km. uzaklıkta
Atatürk mahallesi Nusaybin Caddesi Şenyurt Kavşağı No:3
Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
61.2 km. uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Hastane Caddesi No:12
Derik Devlet Hastanesi
61.3 km. uzaklıkta
Zeytinpınar Mah. Roj Cad. Külebe Mevkii No:19
Cihanpol Hastanesi
64.1 km. uzaklıkta
Aşiti Mah. 20. Cad. No:2