Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mardin
İlçe:Kızıltepe
Adres:Tepebaşı Mah. Hastane Caddesi No:12
Telefon:0 (482) 313-2003
37.1928340.59243

Kurum Hakkında

Kızıltepe halkına uzun yıllar devlet hastanesi olarak hizmet sağlayan bina yeniden düzenlenerek diş tedavi ve protez merkezi olarak hizmete açıldı. Merkez, diş sağlığı ve protez alanında çağın son teknolojik malzemeleriyle donatılmış 30 ayrı üniteden oluşuyor.

Merkezimiz 3395 M 2 Olarak kapalı alan üzerinde kurulmuş olup 4 katlı bir bina olarak hizmet vermektedir. Merkezimiz Başhekimlik ve bağlı birimler bulunmaktadır. Bina 2011 Tadilatı tadilatı yapılmış şu anda mevcut haliyle hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mardin ili Kızıltepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kızıltepe İpekyolu Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Atatürk mahallesi Nusaybin Caddesi Şenyurt Kavşağı No:3

Cihanpol Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Aşiti Mah. 20. Cad. No:2

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi

4.8 km. uzaklıkta

Mardin Yolu Havaalanı Karşısı 5.Km

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

18.4 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. SSK Cad.

Mardin Park Hastanesi

18.6 km. uzaklıkta

13 Mart Mah. Mehtap Cad. Yenişehir

Mardin Diyaliz Merkezi

18.9 km. uzaklıkta

13 Mart Mah. 13 Mart Cad. Sürücü Apt.