Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Mardin
İlçe:Artuklu
Adres:Savurkapı Mah. Merkez
Telefon:0 (482) 213-2592
37.31690440.751832

Kurum Hakkında

Merkezimiz Mardin Devlet Hastanesi bünyesinde diş polikliniği olarak hizmet vermekte iken 25/07/2007 tarih ve 8265 sayılı yazıyla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz meydan başı civarında eski Devlet Hastanesinin 5 katlı ek binasında, 2500 Metrekarelik alanında olup tüm Mardin bölgesindeki tek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'dir.

Kliniklerimizde en son Tıbbı ve Teknolojik gelişmeler kullanılarak modern, rahat ve hijyenik ortamlarda muayene, teşhis, tedavi ve protez hizmetleri sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mardin ili Artuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. SSK Cad.

Mardin Diyaliz Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

13 Mart Mah. 13 Mart Cad. Sürücü Apt.

Mardin Park Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

13 Mart Mah. Mehtap Cad. Yenişehir

Mardin Devlet Hastanesi

4.5 km. uzaklıkta

Vali Ozan Cad. Diyarbakır Yolu Üzeri

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi

15 km. uzaklıkta

Mardin Yolu Havaalanı Karşısı 5.Km

Cihanpol Hastanesi

16.7 km. uzaklıkta

Aşiti Mah. 20. Cad. No:2