Özel Mardin Diyaliz Merkezi

Özel Mardin Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Mardin Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Mardin
İlçe:Artuklu
Adres:13 Mart Mah. 13 Mart Cad. Sürücü Apt.
Telefon:0 (482) 213-0304
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.32583640.725465

Kurum Hakkında

Özel Mardin Diyaliz Merkezi, Mardin ili Artuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Mardin Diyaliz Merkezi 21 cihaz kapasitesi ile Mardin merkezde hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunmaktadır.

Özel Mardin Diyaliz Merkezi, deneyimli, güvenilir ve güleryüzlü kadrosu ile en son teknolojiye sahip cihazlarıyla hemodiyaliz tedavisinde dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mardin Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mardin Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Mardin Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mardin Park Hastanesi
Özel Mardin Park Hastanesi
428 metre uzaklıkta
2009 Yılında kurulan Mardin’in ilk özel hastanesi olan Özel Mardinpark Hastanesin hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren: 4 VIP Süit, 22 özel, toplam 72 yatak ile hizmet sunmaktadır.
Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kliniklerimizde en son tıbbı ve teknolojik gelişmeler kullanılarak modern, rahat ve hijyenik ortamlarda muayene, teşhis, tedavi ve protez hizmetleri sunmaktadır.
Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi
400 yataklı Mardin Devlet Hastanesi, Artuklu Üniversitesi bünyesindeki Tıp Fakültesine bağlı olarak Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi
1990 yılında 50 yataklı olarak kurulan hastanemiz 2008 yılında başlanıp 2011 de tamamlanan yeni hizmet binasında 250 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmiştir.
Özel Cihanpol Hastanesi
Özel Cihanpol Hastanesi
16 km. uzaklıkta
Daha önce tıp merkezi olarak hizmet veren Özel Cihanpol Hastanesi bölgenin yeni özel hastanesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi diş sağlığı ve protez alanında çağın son teknolojik malzemeleriyle donatılmış 30 ayrı üniteden oluşuyor.
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi
Kızıltepe ilçe merkezinde faaliyet gösteren hastanemiz 9 katlı olup 17 branşta 24 doktor kadrosu ile 66 yataklı hasta odası, diyaliz ünitesi, ftr ünitesi, 5 ameliyathane, doğumhane, yoğun bakım ve acil servis olarak hizmet vermekt
Ömerli İlçe Devlet Hastanesi
Mardin Ömerli İlçe Devlet Hastanesi 15 yatak kapasitesi, 6 pratisyen hekim ile günlük ortalama 200 hastaya sağlık hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mardin Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉