Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Darıca
Adres:Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:64
Telefon:0 (262) 655-7700
Web Sitesi:daricaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.7715829.407917

Kurum Hakkında

14.01.2008 tarihinden itibaren Darıca Farabi Devlet Hastanesi içerisinde hizmet vermeye başlamıştır. 03.11.2008 tarihinde kendi binamıza geçerek hizmet vermeye devam etmiştir. Merkezimiz Darıca Farabi Devlet Hastanesi ile aynı kampüs içerisinde 4000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Merkezimize bağlı olarak hizmet veren Çayırova Semt Polikliniği 01.03.2010 tarihinde faaliyete geçerek hizmetimiz gelişip genişleyerek devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İbrahim İlhan
Kesinlikle memnun değilim sıra almak için 15 gün bekledim B*** *** adlı doktor ben burda birşey yapamam Maltepe hastanesine gönderiyor. Yapacağı kanal tedavisi aldığınız paralar haram olsun. Sen yapamıyorsan yapan doktora yönlendir ne işim var benim Maltepede. Üslübu da doktor gibi degil otur şuraya.
Gönül Taş
★★
Neden çocuk diş doktorları görünmüyor ve neden yetişkinler için birtane diş hekimi görünüyor başka doktor yokmu koca hastahanede randevu alamıyoruz.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Darıca Farabi Devlet Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62
Darıca Hayat Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8
FMC Darıca Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. No:210
Medar Gebze Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz mah. İstanbul Cad. No:26
Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz, 632/1. Sk. No:10 B
Novak Gebze Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No:36/1