Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Darıca
Adres:Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:64
Telefon:0 (262) 655-7700
40.7715829.407917

Kurum Hakkında

14.01.2008 tarihinden itibaren Darıca Farabi Devlet Hastanesi içerisinde hizmet vermeye başlamıştır. 03.11.2008 tarihinde kendi binamıza geçerek hizmet vermeye devam etmiştir. Merkezimiz Darıca Farabi Devlet Hastanesi ile aynı kampüs içerisinde 4000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Merkezimize bağlı olarak hizmet veren Çayırova Semt Polikliniği 01.03.2010 tarihinde faaliyete geçerek hizmetimiz gelişip genişleyerek devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDarıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gönül Taş · 27 Şubat 2020

Neden çocuk diş doktorları görünmüyor ve neden yetişkinler için birtane diş hekimi görünüyor başka doktor yokmu koca hastahanede randevu alamıyoruz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Darıca Farabi Devlet Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62

Darıca Hayat Tıp Merkezi

790 metre uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8

FMC Darıca Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. No:210

Medar Hastanesi Gebze

2.2 km. uzaklıkta

Osman Yılmaz mah. İstanbul Cad. No:26

Novak Gebze Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No:36/1

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Osman Yılmaz Mh. İstanbul Cad. No:38