Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Osman Yılmaz, 632/1. Sk. No:10 B
Telefon:0 (262) 666-0031
Web Sitesi:gebzehiperbarik.comHata Bildir
40.7890729.420408

Kurum Hakkında

Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi; 2018 ylında Gebze/Kocaeli de hizmete açılmıştır. Kurulduğu günden itibaren Gebze ve çevresine vermektedir. Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar veya olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadir. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış ile ilgili hastalıklar nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Uygulandığı Hastalıklar
  • İyeleşmeyen Yaralar
  • Diyabetik Yaralar
  • Kemik Enfeksiyonları
  • Damar Tıkanıklığına Bağlı Yaralar
  • Ani İşitme Kaybı
  • Ani Görme Kaybı

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medar Gebze Hastanesi
Özel Medar Gebze Hastanesi
42 metre uzaklıkta
Gebze Medar Hastanesi alanında uzman deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinde pazar günü hariç haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi yaklaşık 5.000 metrekarelik kapalı kullanım alanı, açık-kapalı otoparkı, 2 ameliyathanesi ve 20 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
139 metre uzaklıkta
Gebze Fatih Devlet Hastanesinin yeni binasında; 400 hasta yatağı, 12 ameliyathane, 68 yoğun bakım yatağı, 35 kişilik fizik tedavi ünitesi, tek kişilik doğum odaları, diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, Kalp damar cerrahisi ve koro
Özel Gebze Merkez Hastanesi
2003 yılında kurulan Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ve Gebze bölgesinin en modern hastanelerinden birisidir.
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli'nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi
Özel Yüzyıl Hastanesi 1996 yılı Ekim ayında Gebze Bölgesinin ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
43 diş üniti kapasitesine sahip Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 yılında kendi binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gebze Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉