Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No:36/1
Telefon:0 (262) 645-1100
40.78979829.421044

Kurum Hakkında

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinde pazar günü hariç haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır. Gebze Diyaliz Merkezi 1999 yılında Gebze'de Bağdat Caddesinde kurulmuş, daha iyi hizmet vermek için bugün bulunduğu yerine taşınmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi

20 metre uzaklıkta

Osman Yılmaz Mh. İstanbul Cad. No:38

Medar Hastanesi Gebze

130 metre uzaklıkta

Osman Yılmaz mah. İstanbul Cad. No:26

Gebze Fatih Devlet Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Osman Yılmaz Mah. İlyas Uzuner Cad. No:1

Gebze Şifa Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Tatlı Kuyu Mahallesi Körfez Caddesi No:24

Gebze Merkez Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583