Demre Devlet Hastanesi

Demre Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Demre Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Antalya
İlçe:Demre
Adres:Beymelek Mah. Salf Cad. Hastane Sokak
Telefon:0 (242) 872-1610
Web Sitesi:demredh.saglik.gov.trHata Bildir
36.24192130.016476

Kurum Hakkında

Hastanemiz Antalya'nın batısında il merkezine 140 km. uzaklıkta olup; Finike ile Kaş İlçeleri arasında sahil şeridinde yer alan Demre İlçesi merkezine yaklaşık 5 km. mesafede Beymelek Belediyesi sınırları içinde kurulmuştur. 1995 yılında hastane binasının inşa edilmesiyle birlikte hizmete girmiş olan hastanemiz idare ek binası ile toplam 4500m2 kapalı alanı ve otoparkı dahil 27000 m2 arsa alanı ile sürekli gelişerek hizmet vermektedir Hastanenin yapım ve onarımında yöre halkının emek ve katkıları büyüktür.

Zemin katta Danışma, Acil, Röntgen, Laboratuar, Poliklinikler, Çamaşırhane, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ve Morg I. katta Diş Polikliniği, Yataklı Hasta Klinikleri, Sosyal Hizmet Birimi, Yemekhane, İstatistik, Kalite Yönetim Birimi ve Çalışan Güvenliği Birimi, II. katta Ameliyathane, Sterilizasyon, Yataklı Hasta Klinikleri ve Doğumhane, III. katta 8 yataklı Diyaliz Ünitesi ve Mescdimiz, ek idare binasında da Başhekimlik, Hastane Müdürlüğü, Bilgi İşlem Birimi, Satınalma, Tahakkuk, Maaş Mutemetliği hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Demre Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Demre Devlet Hastanesi, Antalya ili Demre ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Demre Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Demre Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Demre Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Demre Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Demre Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Finike Devlet Hastanesi
13.8 km. uzaklıkta
Sahilkent Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:302
Medikum Hastanesi
27.2 km. uzaklıkta
Hacıveliler Mah. Merkez Sok. No:2
Kumluca Devlet Hastanesi
29.2 km. uzaklıkta
Kasapçayırı Mah. Kanuni Sok. No.17
Kaş Devlet Hastanesi
38.8 km. uzaklıkta
Kalkan Yolu Üzeri Gökseki Mevkii No:37
Elmalı Devlet Hastanesi
54.7 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 9280 Sokak No:4
Kemer Yaşam Hastanesi
62.6 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Lise Cad. No:26