Finike Devlet Hastanesi

Finike Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Finike Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Antalya
İlçe:Finike
Adres:Sahilkent Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:302
Telefon:0 (242) 855-2000
Web Sitesi:finikedh.saglik.gov.trHata Bildir
36.30331330.150056

Kurum Hakkında

Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yaptırılan 50 yataklı Finike Devlet Hastanesi 1971 yılında hizmete açılmıştır. 2018 yılı Aralık ayında açılışı yapılan Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarelik modern binasında Finike ve çevre halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

16 yataklı 2. Seviye Genel Yoğun Bakım Servisi, 12 yataklı 2. Seviye Acil Servis Gözlem Ünitesi yeni binada hizmet vermektedir. Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi 4 küvöz yatağı ile 1. seviye olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Palyatif Bakım Servisi 20 yatağı, ameliyathane ünitesi özellikli ameliyatların yapılabileceği 4 modern ameliyat salonu, 2 adet sancı-doğum-loğusa odasının bulunduğu 6 yataklı doğumhane ile hizmet verilmektedir.

Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji tetkiklerinin yapıldığı laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, solunum fonksiyon testi, alerji laboratuvarı, efor, ekokardiografi hizmeti, tansiyon holter, ritim holter, EMG, EEG, yenidoğanın işitme taraması, ESWT, kriyoterapi, sistoskopi, ESWL, diyetisyen, psikolog, sağlık kurulu hizmeti, Endoskopi, Kolonoskopi, Kan Transfüzyon Merkezi, 10 Yataklı Fizik Tedavi Ünitesi, 12+1 yataklı Hemodiyaliz Ünitesi yeni hastanemizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Finike Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Finike Devlet Hastanesi, Antalya ili Finike ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Finike Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Meral Ugur
★★★★★
Çalışanlar.. Gördüğüm herkişinin yüzü gülüyor tebrikler idarecilerini kutlarım.. Personelin gülümsemesi veya tersi idarenin başarısı olduğundan eminim çünkü bizde çalışanız... 3 yıl önce rahatsızlandığımda gitmiştm tatilde... Sağolsunlar harikalardı... Keşke herzaman her sağlık kurumu için de söylesek.
Kemal Alev Aşan
Kadın hastalıkları polikliniğine birden çok hastayı aynı anda alıyorlar terbiyesizlik.
Sakin Atalay
★★★★★
Bizim Kumluca Hastanesinden bin kat iyi çok güzel ilgileniyolar Kumluca Hastanesinin personeli azarlıyolar ilgilenmiyolar Finike süper

Finike Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Finike Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Finike Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medikum Hastanesi
13.4 km. uzaklıkta
Hacıveliler Mah. Merkez Sok. No:2
Demre Devlet Hastanesi
13.8 km. uzaklıkta
Beymelek Mah. Saz Cad. Hastane Sokak
Kumluca Devlet Hastanesi
15.4 km. uzaklıkta
Kasapçayırı Mah. Kanuni Sok. No.19
Kemer Yaşam Hastanesi
49.1 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Lise Cad. No:26
Kemer Devlet Hastanesi
49.8 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Dedeler Mevkii
Kemer Anadolu Hastanesi
50.1 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı
Elmalı Devlet Hastanesi
51 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 9280 Sok. No:4