Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Kayapınar
Adres:Talaytepe Mh. Laleş Sk. Gazi Yaşargil EAH Yanı
Telefon:0 (412) 502-7788
Web Sitesi:diyarbakir.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.98616940.131418

Kurum Hakkında

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 7900 metrekare içerisinde, 54 Ünit, 1 acil hizmetler polikliniği, 1 mahkum polikliniği, 1 genel ve 2 lokal ameliyathanesi ile yeni hizmet binasında hasta muayene ve tedavi hizmetleri vermeye başlamıştır.

Merkezimizde 3 çene cerrahi ana bilim dalı uzmanı ile tam teşekkülü ameliyathanede bütün ileri çene cerrahisi ile ameliyatlar yapılmakta olup genel anestezi ile özellikle engelli vatandaşlarımıza diş tedavisi ve diş çekim işlemleri uygulanmaktadır. Ayrıca yeni hizmet binamızda Hasta – Çalışan Güvenliği gereklilikleri ile tam donanımlı olarak, steril ve yarı steril alanlarıyla standardize edilmiş ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir. Bunun yanında 5 ortodonti hekimi ile diş morfolojisi ve düzensizlikleri ile ilgili hizmet verilmektedir. 2 Konservatif uzmanımız diş hastalıklarında cerrahi müdahale olmadan ilaç ile tedavi ve özellikle bulaşıcı hastalıklarda sağlam dişleri koruma yolunda hizmet vermektedir. Merkezimizde Protez Uzmanı da görev yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Tunç
Hiç tavsiye etmiyorum. Doktorlar vatandaşlara hayvan muamelesi yapıyor. Çok şiddetli diş ağrısı için gittim *** diye bi doktor var doktor olduğu bile şüpheli randevulu hasta olmama rağmen tenezzül edip muayene etmedi başka doktora sevk etti. İki haftadır diş ağrısı çekiyorum bu doktorlar yüzünden illa özele gidip para dökmemiz mı lazım insan gibi muamele görmemiz için.
Dilara Timuçin Çeliker
Berbat bir kurum. Kurban kesen kasaplar hayvana daha iyi davranıyorlar. ***** adında olan bayan hekim 1 dakikada dişi çekti ve gönderdi. Dişin parçası da içte kalmış.

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 53 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Elazığ Yolu 10.km Üçkuyular Mevki
Batı Hastanesi
6 km. uzaklıkta
Diclekent Mh. Kayapınar Cd. No:80
Memorial Dicle Hastanesi
7.2 km. uzaklıkta
Urfa Yolu 3. Km. 507. Sk. No:150
Memorial Diyarbakır Hastanesi
7.4 km. uzaklıkta
Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent
Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
8.1 km. uzaklıkta
Mevlana Halit Mh. Turgut Özal Blv. Umut 2 Konutları C Blok No:123/F