Dr. Ersin Arslan EAH Mücahitler Ek Binası

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
Kurum Adı:Dr. Ersin Arslan EAH Mücahitler Ek Binası
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Mücahitler Mah. Gazi Muhtar Paşa Blv. No:37
Telefon:0 (342) 324-1111
Web Sitesi:drersinarslaneah.saglik.gov.trHata Bildir
37.07629737.369593

Kurum Hakkında

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Mücahitler ek binasını 15 Nisan 2017 tarihi itibariyle vatandaşların hizmetine sunuldu. Gaziantep’te sağlık alanındaki hizmetlere ağırlık veren Gaziantep Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından Mücahitler Mahallesi Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine ek bina inşa ettirildi. Modern görüntüsünün yanı sıra kullanılan teknolojisi ile de dikkat çeken hastane, hizmete sunuldu.

303 yatak kapasitesine sahip hastanede özellikli birimlerin tamamı var. Ayrıca 80 yoğun bakım yatağı, 16 ameliyathane kapasitesi ve çok modern bir acil kapasitesi vardır.

Mücahitler ek binası bünyesinde Palyatif Bakım Merkezi, Organ nakli bölümü, 3. basamak Erişkin yoğun bakım, El cerrahisi kliniği, Göz kliniği, KBB kliniği vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek binası, Perilikaya semt polikliniği ve toplum ruh sağlığı merkezinde günde toplam 10 bin hastaya yakın poliklinik hizmeti veriliyor. Günde 250-300 arasında cerrahi işlem yapılıyor.

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Şahinbey / Gaziantep
Av. Cengiz Gökçek Gaziantep Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eski ve bölge hastanesi konumunda hizmet veren hastanesidir.

Yorum ve Şikayetler

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.0 / 5

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında hizmet vermektedir.
Özel NCR International Hospital Hastanesi
Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır.
Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
Dünyagöz Gaziantep, binlerce vaka tecrübesi bulunan deneyimli hekim kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.
Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
Bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş basınç kabini bulunmaktadır.
SANKO Üniversitesi Hastanesi
SANKO Üniversitesi Hastanesi
451 metre uzaklıkta
1996 yılından bu yana bölge halkına hizmet veren Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi ile İşbirliği ve Ortak Kullanım Protokolü (Afiliasyon) imzalayarak, hizmet kalitesini taçlandırmış ve SANKO Ün
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
763 metre uzaklıkta
Kulak Burun Boğaz hastalıklarında çözümün adresi Özel Çözüm Kbb Dal Merkezi olarak Şehitkamil ilçesinde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız, sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz ile sizlere en iyi hizme
Özel Fimer Tıp Merkezi
Özel Fimer Tıp Merkezi
779 metre uzaklıkta
Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉