Dr. Ersin Arslan EAH Mücahitler Ek Binası

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
Kurum Adı:Dr. Ersin Arslan EAH Mücahitler Ek Binası
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Mücahitler Mah. Gazi Muhtar Paşa Blv. No:37
Telefon:0 (342) 324-1111
Web Sitesi:drersinarslaneah.saglik.gov.trHata Bildir
37.07629737.369593

Kurum Hakkında

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Mücahitler ek binasını 15 Nisan 2017 tarihi itibariyle vatandaşların hizmetine sunuldu. Gaziantep’te sağlık alanındaki hizmetlere ağırlık veren Gaziantep Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından Mücahitler Mahallesi Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine ek bina inşa ettirildi. Modern görüntüsünün yanı sıra kullanılan teknolojisi ile de dikkat çeken hastane, hizmete sunuldu.

303 yatak kapasitesine sahip hastanede özellikli birimlerin tamamı var. Ayrıca 80 yoğun bakım yatağı, 16 ameliyathane kapasitesi ve çok modern bir acil kapasitesi vardır.

Mücahitler ek binası bünyesinde Palyatif Bakım Merkezi, Organ nakli bölümü, 3. basamak Erişkin yoğun bakım, El cerrahisi kliniği, Göz kliniği, KBB kliniği vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek binası, Perilikaya semt polikliniği ve toplum ruh sağlığı merkezinde günde toplam 10 bin hastaya yakın poliklinik hizmeti veriliyor. Günde 250-300 arasında cerrahi işlem yapılıyor.

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Şahinbey / Gaziantep
Av. Cengiz Gökçek Gaziantep Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eski ve bölge hastanesi konumunda hizmet veren hastanesidir.

Yorum ve Şikayetler

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Gaziantep Hastanesi
180 metre uzaklıkta
Mücahitler Mah. 50063 Sok. No:2 Şehitkamil
NCR International Hospital Hastanesi
230 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No:56
Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
380 metre uzaklıkta
Sani Konukoğlu Bulvarı Mücahitler Mah No:86
Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
400 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. Sebzezi Plaza Apt. No:38
SANKO Üniversitesi Hastanesi
450 metre uzaklıkta
İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45
Çözüm KBB Dal Merkezi
760 metre uzaklıkta
İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulv. 1 Sk. No:2