Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. Sebzezi Plaza Apt. No:38
Telefon:0 (549) 493-3327
Web Sitesi:www.oxigap.comHata Bildir
37.07272737.369631

Kurum Hakkında

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Dış ortamdan yalıtılmış, kapalı bir ortamda hastalara %100 oksijen solutarak uygulanan bir tedavi türüdür. Tedavi sırasında basınç kademeli olarak arttırılır. Hiperbarik oksijen tedavisi tıpta bir uzmanlık dalıdır. Önceden dalgıçların vurgun yemesinde tedavi olarak uygulanırken, günümüzde çeşitli hastalıkların tedavisi içinde kullanılmaktadır.

Hiperbarik oksijen tedavisi odasındaki hava basıncı, normal hava basıncından üç kat daha fazladır. Bu koşullarda, ciğerleriniz normal hava basıncında mümkün olandan üç kat daha fazla saf oksijen alır.Hiperbarik oksijen tedavisi sırasında, yüksek miktarda oksijen kanınızda çözünür ve vücudunuzda dolaşır.

Ani görme ve işitme kayıplarında, travmatik doku hasarlarında, karbonmonoksit ve dumana bağlı zehirlenmeler, şeker hastalığına, sigara veya çok çeşitli nedenlere bağlı dolaşım yetersizliğinden oluşan iyileşmeyen yaralar, aşırı kan kayıpları, beyin apnesi, şofben ve soba zehirlenmelerinde uygulanan bir tedavidir.

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş basınç kabini bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

SANKO Üniversitesi Hastanesi
SANKO Üniversitesi Hastanesi
157 metre uzaklıkta
1996 yılından bu yana bölge halkına hizmet veren Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi ile İşbirliği ve Ortak Kullanım Protokolü (Afiliasyon) imzalayarak, hizmet kalitesini taçlandırmış ve SANKO Ün
Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında hizmet vermektedir.
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
379 metre uzaklıkta
Kulak Burun Boğaz hastalıklarında çözümün adresi Özel Çözüm Kbb Dal Merkezi olarak Şehitkamil ilçesinde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız, sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz ile sizlere en iyi hizme
Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek binası, Perilikaya semt polikliniği ve toplum ruh sağlığı merkezinde günde toplam 10 bin hastaya yakın poliklinik hizmeti verilmektedir.
Özel NCR International Hospital Hastanesi
Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır.
Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
Dünyagöz Gaziantep, binlerce vaka tecrübesi bulunan deneyimli hekim kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.
Özel Nokta Polikliniği
Özel Nokta Polikliniği
722 metre uzaklıkta
Sağlık sektöründe çeyrek yüzyıla yakın süredir hizmet veren Özel Nokta Polikliniği; poliklinik hizmetleriyle bir yerleşik sağlık firması olmakla beraber mobilize sağlık hizmetleriyle evde tedavi ve ambulans hizmetleri sunucusudur.
Özel Fimer Tıp Merkezi
Özel Fimer Tıp Merkezi
759 metre uzaklıkta
Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉