Özel Çözüm KBB Dal Merkezi

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulv. 1 Sk. No:2
Telefon:0 (342) 215-3163
Web Sitesi:www.cozumkbb.comHata Bildir
37.06953237.368113

Kurum Hakkında

Hizmetinize sundugumuz merkezimizde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız, sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz de dahil her şeyimizle kendimizi yenilemeye çalıştık. Bunu başarıp başaramadığımızı siz değerli meslektaşlarımız ve hemşerilerimizin takdirine bırakıyoruz.

Her şeyden önce fiziki mekânımızdan söz etmek istiyoruz; bir hastane havasından çok sempatik bir dinlenme ortamı havası yaratmaya çalıştık. Hastanın rahat ve konforunu güvenlik kaygılarımızla birleştirip değişik bir mekân yarattık. Ev ortamında hasta odaları, çay kahve ve benzeri ikramların yer aldığı ikram köşemiz, bütün mekânlarda LCD ekran televizyonlar, merkezi havalandırma, ısıtma ve soğutma, bütün odalarımızda yer alan hasta refakatçi yatakları, merkezi oksijeninde yer aldığı hasta başı üniteleri, acil hemşire çağrı sistemimiz mevcuttur. Ayrıca konforlu bir oda içinde duş, lavabo ve ayrıntısına girmek istemediğimiz pek çok şey bu konfor ve hasta güvenliği kaygılarımızın bir sonucu ortaya çıkmıştır.

Muayene odalarımız hasta ve doktorlarımızın her türlü gereksinimi düşünülerek ışık ve geniş, aynı zamanda da teknolojinin muayene anlamında gerektirdiği bütün yenilikler göz önüne alınarak yenilenmiştir. Yıllardır siz sevgili hemşerilerimiz güvenine layık olmaya çalışan deneyimli kadromuzla her türlü kulak burun boğaz muayenesini endoskop biyomikroskop gibi ekipmanların desteği ile yapılmaktadır.

Modern ve en son model endoskop, mikroskop, radyofrekans, anestezi cihazları ile donatılmış hepafiltreli havalandırmaya sahip merkez ameliyathanemizde yine aynı ekip tarafından her türlü kulak burun boğaz ve baş boyun ameliyatları, horlama ameliyatları, endoskopik sinüs cerrahisi, ses tellerine yönelik mikro cerrahi ameliyatları, mikro cerrahi ile kulak ameliyatı, tükürük bezi ameliyatı ve burun estetiği başta olmak üzere branşlarımızı ilgilendiren tüm ameliyatlar başarıyla merkezimizde yapılmaktadır. Ayrıca laboratuarımız, radyoloji ünitemiz ve odyometristimiz mevcut olup KBB ile ilgili tüm testler yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çözüm KBB Dal Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Balta
★★★★★
Gönderdiğiniz yılbaşı hediyesi içi teşekürler. Bütün hastane personeline başarılar dilerim. Bütün hocalarıma başarılar dilerim.

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 58 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

SANKO Üniversitesi Hastanesi
330 metre uzaklıkta
İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45
Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
380 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. Sebzezi Plaza Apt. No:38
Nokta Polikliniği
520 metre uzaklıkta
Değirmiçem Mah. Mithat Enç Cad. No:19
Medical Park Gaziantep Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Mücahitler Mah. 50063 Sok. No:2 Şehitkamil
Hatem Hastanesi
710 metre uzaklıkta
Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41
Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
760 metre uzaklıkta
Mücahitler Mah. Gazi Muhtar Paşa Blv. No:37
Fimer Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72