Özel Nokta Polikliniği

Özel Nokta Polikliniği
Kurum Adı:Özel Nokta Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Değirmiçem Mah. Mithat Enç Cad. No:19
Telefon:0 (342) 338-3848
Web Sitesi:www.noktasaglik.comHata Bildir
37.06988337.362303

Kurum Hakkında

Özel Nokta Polikliniği, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Nokta Sağlık Hizmetleri’nin” temel hizmet politikası hasta memnuniyeti kolay ulaşılabilir olmak etkin ve hızlı çözüm odaklı operasyonlar gerçekleştirmektedir. Sağlık sektöründe çeyrek yüzyıla yakın süredir hizmet veren firmamız; poliklinik hizmetleriyle bir yerleşik sağlık firması olmakla beraber mobilize sağlık hizmetleriyle evde tedavi ve ambulans hizmetleri sunucusudur.

Gelişen teknolojik yaklaşımlar ve talepler doğrultusunda Destekleyici sağlık hizmetleri kapsamında Tıbbi danışma, sağlık yazlımı ve medikal ürün tedarikleri konusunda da hizmet vermektedir. Bir çok kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet beklentileri de deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz ile karşılanmış ve karşılanmaya devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Nokta Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Evde Sağlık Hizmeti
  • Poliklinik Hizmetleri
  • Özel Ambulans Hizmetleri
  • Cenaze Hizmetleri
  • Sağlık Yazılımı
  • Tıbbi Danışmanlık

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Nokta Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nokta Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Nokta Polikliniği 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fimer Tıp Merkezi
Özel Fimer Tıp Merkezi
479 metre uzaklıkta
Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.
Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Gaziantep Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2006 Aralık ayından beri kendi binasında ağız, diş ve çene cerrahisine yönelik tedavi hizmeti vermektedir.
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
516 metre uzaklıkta
Kulak Burun Boğaz hastalıklarında çözümün adresi Özel Çözüm Kbb Dal Merkezi olarak Şehitkamil ilçesinde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız, sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz ile sizlere en iyi hizme
SANKO Üniversitesi Hastanesi
SANKO Üniversitesi Hastanesi
573 metre uzaklıkta
1996 yılından bu yana bölge halkına hizmet veren Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi ile İşbirliği ve Ortak Kullanım Protokolü (Afiliasyon) imzalayarak, hizmet kalitesini taçlandırmış ve SANKO Ün
Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
683 metre uzaklıkta
Mirkelam Göz Lazer Merkezi göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
Bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş basınç kabini bulunmaktadır.
Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında hizmet vermektedir.
Özel Hatem Hastanesi
Özel Hatem Hastanesi
915 metre uzaklıkta
Hatem Hastanesi, her türlü tetkik ve tedavinin yapıldığı, çağdaş tıp teknolojisiyle donanmış yapısı, modern ve uzman kadrosuyla Gaziantep’in önde gelen hastanelerinden biridir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Nokta Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉