Özel Fimer Tıp Merkezi

Özel Fimer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fimer Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72
Telefon:0 (342) 322-5656
Web Sitesi:www.alleben.com.trHata Bildir
37.07411537.36124

Kurum Hakkında

2007 yılından bu yana, Özel Fimer Tıp Merkezi adıyla Gaziantep halkına hizmet sunmaktadır. Özel Fimer Tıp Merkezinde; uzman fizyoterapistler eşliğinde; pediatrik rehabilitasyon, duyu bütünleme, uzay terapi, onkolojik rehabilitasyon(lenf ödem), skolyoz tedavisi, fizik tedavi teknikerleri eşliğinde elektroterapi uygulamaları yapılmakta, spinal dekomprasyon cihazı ve yüksek yoğunluklu lazer ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalarına hizmet vermektedir. Açık mr sayesinde kapalı alan korkusu olan hastalarımıza kolayca mr çekimi yapılabilmekte, kemik dansiometri ve röntgen cihazıyla hastalarımızın teşhis ve tanı hizmetini vermektedir. Beslenme, diyet ve obezite ünitesi diyetisyen eşliğinde obezite biriminde spor salonu hizmeti de sunulmaktadır. Estetik biriminde, cilt bakım, el, ayak bakımı, zayıflama ünitesi, lazer epilasyon hizmetleri sunmaktadır.

Hasta taşıma servis araçlarıyla büyükşehir belediye sınırları içerisinde hastaları merkezimize taşımaktayız. Merkezimizin kendine ait hasta ve personel otoparkı ve ücretsiz vale hizmeti mevcuttur. Merkezimizin tüm tıbbi cihazları iso ve tse kalite standartları dahilindedir.

Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Gaziantep ilimizle sınırlı kalmayıp, Türkiye genelinde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır. 2017'den bu yana Adana, Mersin, Isparta, Kayseri ve Yozgat illerinde ki şehir hastanelerin de fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Fimer Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fimer Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fimer Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fimer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Fimer Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fimer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mirkelamgöz Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Nokta Polikliniği
480 metre uzaklıkta
Değirmiçem Mah. Mithat Enç Cad. No:19
SANKO Üniversitesi Hastanesi
620 metre uzaklıkta
İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45
NCR International Hospital Hastanesi
680 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No:56
Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
700 metre uzaklıkta
Sani Konukoğlu Bulvarı Mücahitler Mah No:86
Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
760 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. Sebzezi Plaza Apt. No:38
Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
780 metre uzaklıkta
Mücahitler Mah. Gazi Muhtar Paşa Blv. No:37