Özel Fimer Tıp Merkezi

Özel Fimer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fimer Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72
Telefon:0 (342) 322-5656
Web Sitesi:www.alleben.com.trHata Bildir
37.07411537.36124

Kurum Hakkında

Özel Fimer Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2007 yılından bu yana, Özel Fimer Tıp Merkezi adıyla Gaziantep halkına hizmet sunmaktadır. Özel Fimer Tıp Merkezinde; uzman fizyoterapistler eşliğinde; pediatrik rehabilitasyon, duyu bütünleme, uzay terapi, onkolojik rehabilitasyon(lenf ödem), skolyoz tedavisi, fizik tedavi teknikerleri eşliğinde elektroterapi uygulamaları yapılmakta, spinal dekomprasyon cihazı ve yüksek yoğunluklu lazer ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalarına hizmet vermektedir. Açık mr sayesinde kapalı alan korkusu olan hastalarımıza kolayca mr çekimi yapılabilmekte, kemik dansiometri ve röntgen cihazıyla hastalarımızın teşhis ve tanı hizmetini vermektedir. Beslenme, diyet ve obezite ünitesi diyetisyen eşliğinde obezite biriminde spor salonu hizmeti de sunulmaktadır. Estetik biriminde, cilt bakım, el, ayak bakımı, zayıflama ünitesi, lazer epilasyon hizmetleri sunmaktadır.

Hasta taşıma servis araçlarıyla büyükşehir belediye sınırları içerisinde hastaları merkezimize taşımaktayız. Merkezimizin kendine ait hasta ve personel otoparkı ve ücretsiz vale hizmeti mevcuttur. Merkezimizin tüm tıbbi cihazları iso ve tse kalite standartları dahilindedir.

Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Gaziantep ilimizle sınırlı kalmayıp, Türkiye genelinde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır. 2017'den bu yana Adana, Mersin, Isparta, Kayseri ve Yozgat illerinde ki şehir hastanelerin de fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fimer Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fimer Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fimer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Fimer Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
356 metre uzaklıkta
Mirkelam Göz Lazer Merkezi göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Özel Nokta Polikliniği
Özel Nokta Polikliniği
479 metre uzaklıkta
Sağlık sektöründe çeyrek yüzyıla yakın süredir hizmet veren Özel Nokta Polikliniği; poliklinik hizmetleriyle bir yerleşik sağlık firması olmakla beraber mobilize sağlık hizmetleriyle evde tedavi ve ambulans hizmetleri sunucusudur.
SANKO Üniversitesi Hastanesi
SANKO Üniversitesi Hastanesi
617 metre uzaklıkta
1996 yılından bu yana bölge halkına hizmet veren Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi ile İşbirliği ve Ortak Kullanım Protokolü (Afiliasyon) imzalayarak, hizmet kalitesini taçlandırmış ve SANKO Ün
Özel NCR International Hospital Hastanesi
Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır.
Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
Dünyagöz Gaziantep, binlerce vaka tecrübesi bulunan deneyimli hekim kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.
Özel Oxigap Hiperbarik Oksigen Tedavi Merkezi
Bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş basınç kabini bulunmaktadır.
Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek binası, Perilikaya semt polikliniği ve toplum ruh sağlığı merkezinde günde toplam 10 bin hastaya yakın poliklinik hizmeti verilmektedir.
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi
794 metre uzaklıkta
Kulak Burun Boğaz hastalıklarında çözümün adresi Özel Çözüm Kbb Dal Merkezi olarak Şehitkamil ilçesinde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız, sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz ile sizlere en iyi hizme
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fimer Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉