Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık Devlet Hastanesi Bahçe İçi
Telefon:0 (342) 339-3333
37.06594037.360006

Kurum Hakkında

Hastalarımız hekim seçme hakkını kullanarak Entegre Muayene Sistemi ile oral muayeneleri, diş çekimleri, dolgu, kanal tedavisi, diş taşı temizliği, protez (hareketli ve sabit protez) işlemlerini aynı hekime yaptırabilirler. Gerekli durumlarda hastanın tanı işlemleri için hastanemiz röntgen biriminden diş hekiminin isteğine göre peripikal, panoramik ve sefolometrik filmleri çekilir. Dijital röntgen cihazlarında çekilen filmler bilgisayar ortamında ağ bağlantısı ile Hastanın hekimine gönderilmektedir.

Hastanemizde Pedodonti (Çocuk Diş) Kliniği çocukların hoşça vakit geçirebileceği ve diş korkularını yenebileceği eğlenceli ortam içerisinde deneyimli kadromuz ile hizmet verilmektedir. Kliniğimizde çocuk dişlerine yönelik oral muayene, diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, florür uygulaması ve fissür örtücü tedavi işlemleri yapılmaktadır. Koruyucu diş sağlığına yönelik diş fırçalama eğitimleri de verilmektedir.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisine yönelik tedavi hizmeti verilmektedir.

Haftaiçi 16:00 - 00:00 saatleri arasında ve haftasonları 08:00 - 00:00 acil diş hizmeti vermektedir.

Merkezimizin bünyesinde evde sağlık hizmetleri verilmektedir. Bu hizmeti alabilmek için il sağlık müdürlüğü bünyesinde kurulan evde sağlık hizmetleri birimine başvurarak bu hizmetten faydalanabilirler.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuŞehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ibrahim Zor · 8 Ağustos 2017

Rendeu alıyorsun bir kaç gün sonra rendeuyu iptal ediyorlar diş çektirmeye veya diş yaptırmaya gidiyorsun Üniversite Hastanesi'ne git diyor sen ne işe yarıyorsun anlamadım iki dişinde sıkıntı varsa birisine baktımı öbür dişine bakmıyor bir daha randevu alman gerekiyor bizim sanki işimiz yok gibi davranıyorlar işten izin almak sıkıntı yovmiyen kesiliyor sıkıntı

Mukadder Şahin · 4 Mayıs 2017

Devlet gereken hizmeti yapmış ama denetim yok doktorlar hastalarla ilgilenmiyor. Adam gibi bir diş yapmıyorlar aldığı maaşı hak etmeyen doktorun Allah belasını versin bıktım

Murat Şakir · 8 Ocak 2017

Hastane iyi doktorlar beş kuruş etmez. Neredeyse beni dövecekti doktor dişimi çek dedim diye.

Nurcan Nur · 12 Mayıs 2016

Hastane tam donanımlı süper ama doktorlar beş kuruş etmez resmen insanları başlarından atıyolar. Başkada söylenecek söz yok.

Gazi Kimya SU Aritma · 16 Mart 2016

Ben yaptırmıştım daha önce şu anda memnunum ama dişleri yapıştıran dr kim kesti bu dişleri alt ve üst aynı anda porselen olmaz demişti ne demek istediğini önce anlamamıştım

Ersen Özdeveci · 21 Şubat 2015

sevgili arkadaşlarım burada yapmış olduğunuz şikayetlerin hiç birisi dikkate alınmaz aksine sinirlenir durursunuz. sizlere tavsiyem şu dur her hastanenin içerisinde hasta hakları bürosu mevcuttur ve burada sizlerin şikayetini alan memur direkt olarak sağlık bakanlığına bağlıdır ve maaşını da bakanlıktan alır. sizlerin şikayeti her ne konuda olursa olsun tutanakla sağlık bakanlığına bildirmekle yükümlüdür bu büronun yerini hastane danışma noktasından öğrenebilirsiniz şikayetinizi yazılı olarak bildirirsiniz adınız şikayet ettiğiniz kişilerce bilinmez dolayısı ile şikayette bulunduğunuz kişiler uyarı cezası alır şikayetlerin devam etmesi halinde işinden dahi olabilir. Tabii ki biz millet olarak kimsenin işinden olması taraftarı olmayız ancak bu sayede verilen hizmet kalitelileştirilmek zorunda kalır bu da biz vatandaşlar için bulunmaz nimettir okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım bir nebze bilinçlendirebilmişimdir.

Erhan Erdem · 30 Ocak 2015

Arkadaşlar ben Berrin Tütüncüler adında bir dr'a gitim memnun kaldım acaba daha iyisi varmı diye baktım yorumlara herkes ateş püskürüyor. O halde Berrin hanımı tercih edeyim.

Yahya Şafakoğlu · 7 Ocak 2015

tek kelimeyle berbat ilgi alaka hiç bişey yok hastanede diş çekimi yapılmıyor gündüz personeliyim diye hiç bi yerden faydalanamıyorum derdimi daha anlatamadan ilacı yazdı. bi kaç ilaca alerjim olduğunu söylememe rağmen sizin için en iyisini yazdım zaten neden üsteliyorsunuz cevabını aldım.

Mehmet Safitopal · 14 Aralık 2014

doktor arkadaşlar birazda kendinizi hasta yerine koyun. yinede hakkınız ödeşilmez hepinize teşekkür ederim saygılar

Dogan Sahin · 12 Şubat 2014

en güzeli özelle anlaşmalı çünkü devlet doktorları hastalara bakmıyor devlet öyle güzel bir hastane etmişki hizmet edilsin diye ama malasef hizmet yerine hastalar gitmeye korkuyor bende gitmek istemiyorum çünkü sonra muhattap bulamıyorsun, dişimi yaptılar ama ağzımda kaba oldu bir türlü apsemde bitmedi devlete gitmeye töbeeeeeeee yetkililer okuyorsa lütfen kapatsınlar veya özelleştirsinler diş hekimliğini arz ederim

Selçuk Yılmaz · 3 Şubat 2014

Hastane süper Türkiyede benzeri yok

Mehmet S Mehmet S · 28 Ocak 2014

bir insan doktora niye gider her halde zevk için gitmez. neyim var hocam iki dişim bu taraf birde öbür tarafta bir dişim var. hiç doktor dinlemiyor sadece ilk söylediğini. hocam burasıda vardı. onuda sonra gelirsiniz işte çene cerrahisine gidersiniz sadece çürük var iltihap yok kırık yok yara yok. şaşırdım ya çene cerahisinde ne işim olur korkmaya başladım. yani hastayı iyi bir şekilde aydınlatsalar daha iyi olur bakıyorum eski düzene geri dönmek istiyorlar. yani bir doktor eli atmış hastayı muayene ediyor. bunu biraz daha düşürseler daha iyi olur

TC Mehmet-Pınar Yilmaz · 24 Ağustos 2013

Geçen hafta ikiz bebeklerimi biraktım güya dişçiye gittim randevumuz yok diye bi çuval boş ilaçla eve geldim. **** dr ağzıma baktı damağımda şişlik var nohut kadar onu görmüyor nerde şişlik diye de bana soruyor. koltukta 1dk bile oturmadım 10 gün o ağrılarla dolaştım hiç bişey yiyemeden. bakalım yarın randevulu gideceğiz ne olacak. bu şekilde muayene edip devletten haketmeden maaş alan drlar var işte.

Tugba Mehmet Ömrüm · 24 Mayıs 2013

Hastanenizden hiç bir şekilde memnun kalmadım. Doktorlarınız demiycem ama özellikle bir doktorunuz *** *** isminde bu kadar asık surat ömrümde görmedim. Ne olursa olsun karşısındaki hasta diş korkusu herkeste vardır böylesine eli ağır bu kadar gaddar birini görmedim. Nerden şikayet edildiğini bulduğum anda şikayetimi de edicem. Doktor dediğin güler yüzlü olur hastayı sakinleştirir böyle bağırarak karşındakini rencide etmezsin böyle saygısızlık hiç görmedim...

Mehmet Ali Türk · 14 Nisan 2013

Sağolsun tüm personel ve doktor arkadaşlarda çok iyiler, dişiniz ağrıyınca doktor o dişi çekemez. çünkü iltihap vardır ve kana karışmaması gerekir, zor bi operasyon olur. çoğu özel diş polikliniklerinde bile bu kadar temizlik ve hijyen yoktur.

Ahmet Gültekin · 13 Nisan 2013

Derhal kapatılması gereken bir hastane, işin ehli olmayan elemanlarla doldurulmuş, ucuz teknikerlerle anlaşma yapılmış, kazma g.b. diş yapıp takıyorlar, bir sürü param boşa gitti, tekrar başka yerde yaptırdım, halkın parası bir kaç dikiş tutturamayan diş doktoruna peşkeş çekiliyor

Antepli Memo · 28 Ocak 2013

Salman Göksünbül adlı vatandaş 05.011.2013 tarihinde 25 Aralık devlet hastanesine diş yaptırmak için başvurmuş, Başvurmuş olduğu tarihten itibaren bu vatandaşın dişini bir türlü yapamamışlar sürekli taktıkları dişler uyumsuz gelmektedir ve ayrıca Hazır ki sağlam olan ana dişlerinden 2 tanesini de bu taktıkları dişlerin rahatsızlık vermesi sebebiyle sökerler. Doktoru olan Dr *** ***'e Bildirdiği halde bu hafta böyle idare et haftaya tekrar ölçü alıp yenisini takarız diyerek başından savmış. Mağdur vatandaş şikayetini başhekime bildirir fakat vatandaş bir türlü çözüme ulaşamaz. Salman Göksünbül çaresizliğini şöyle anlattı, Sigortalı olduğum halde 445,00 tl para ödedim, En son 3 gün önce Dr *** ***'e taktığı dişlerin rahatsız ettiğini belirtidiğim halde geçer dedi. ve dün akşam taktıkları diş yüzünden rahatsızlanarak hastaneye geldim ve hazır ki ana dişimin 1 tanesini daha söktüler. Benim gibi birçok insan 4-5 ay bu hastanede aynı zulmü görmektedir yetkililerin bu konuya el atmasını istiyorum.

Mustafa Baygeldi · 2 Ocak 2013

Doktorlar hastaya bakmıyorlar hastane yetkililerine sesleniyorum bu gün geldim başından attı beni yavv doktor da *** *** hiç tavsiye etmem bu doktoru vatandaşlar

Muhammed Mustafa Barak · 19 Aralık 2012

bugün gittim mesai saatleri için adam dişimi kurcaladı bir numara verdi akşam git randevu al dedi ayrıyeten kimliğim olmadığı için ücretli giriş yapmak zorunda kaldım iki kelime etmesi için 7 tl ödedim

Lale Çıkmaz Yalım · 31 Temmuz 2012

Eli hafif olan doktor biliyor musunuz? Halil Koyuncu vardı çıkmış. Geçen *** isimli doktoru vermişlerdi anneme bir iğne yaptı randevuma dahi gitmedim korkumdan.

Mehmet Delibalta · 30 Haziran 2012

Süper bir hastane, doktorları süper yalnız mesai saati için geçerli. Acile gidersen iyi değil o yüzden ben mesai saati içerisinde gitmenizi tasviye ederim.

Emel Holat · 18 Mayıs 2012

Doktorlarınız ilgisiz, diş çekilecek diyorsunuz hafta içi gel çekilecek diyorsunuz o an neden çekmiyorsunuz. Acil olmasa acile gelinmez. 2 ilaç verip göndermek kolay eve geldim ilaçları attım hala geçmedi. İlgi istiyoruz ilgi.!

Bahar Külahoğlu · 1 Şubat 2012

Bu gün acil bölümüne geldim ve durumum çok vahimdi veznede hiçbir arkadaş yoktu, güvenlik ekipleri ise tv seyrediyordu, yemektelermiş yarım saat sonra geleceklerini söylediler onu bekledik ve kıvranarak. Sonra arkadaş geldi tabi bizle bekleyen 6 hasta vardı. Doktarın yanına gittim ve öylesine baktı gönderdi, beni üstelik daha da çok kurcalayarak daha beter etti beni ne ilaç ne bi müdahale etti hafta içi gel dedi. Bu durumdan çok şikayetciyim siz o doktorları sadece yüzümüze baksın diye mi koydunuz eğer durumum acil olmasaydı zira o saatte gelmezdim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 167 oy kullanılmış ve kurum hakkında 23 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nokta Polikliniği

520 metre uzaklıkta

Değirmiçem Mah. Mithat Ent Cad. No:19

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Sarı Güllük Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı

Hatem Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41

Çözüm KBB Dal Merkezi

820 metre uzaklıkta

İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulv. 1 Sk. No:2

Artemis Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. M.Bedri İncetahtacı Sk. No:3

Göznuru Göz Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6

Alleben Tıp Merkezi

910 metre uzaklıkta

Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72