Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Sarı Güllük Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı
Telefon:0 (342) 338-2525
37.06177337.364492

Kurum Hakkında

Hastanemizin temelini oluşturan İşçi Sigortaları Gaziantep Dispanseri, Eylül/1956'da kiralık bir iş hanında hizmet etmeye başlamıştır. Hastanemiz, ilimizin Kavaklık Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde kurulu modern bir sağlık kuruluşu olarak inşa edilip 1967 tarihinde hizmete girmiştir. Kuruluşunda Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğüne bağlı Gaziantep-Şanlıurfa-Kahramanmaraş illeri ve bu illere bağlı yerleşim merkezlerinin Bölge Hastanesi olarak faaliyet göstermiştir.

1968 tarihinde hastane olarak tanınması ile Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığından alınan 213 sayılı ruhsatla İşçi Sigortaları Gaziantep Hastanesi daha sonra 506 sayılı Sosyal Sigortalar Kanununun yürürlüğe girmesiyle de SSK Gaziantep Hastanesi adını almıştır. 1998 tarihinden itibaren de Bölge ibaresi kullanılarak SSK Gaziantep Bölge Hastanesi adını almıştır. Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait hastanelerinin Sağlık Bakanlığına devrine dair kanun kapsamında 2005 tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığına devredilmiş olup 25 Aralık Gaziantep Devlet Hastanesi adı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi RandevuGaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Köroğlu · 24 Kasım 2016

Ben 20 yıldan beri ayak ağrısı çekiyordum hangi doktora gittimse bel fıtığı dediler bende belimden ameliyat oldum. ayağının ağrısı geçer dediler fakat sağ ayağımın ağrısı geçmedi akşam olduğunu istemezdim. ne kadar doktora gittimse hiç ayağımın acısı dinmedi. duymuştum 25 aralık hastanesinde Seher Bingöl diye bir nöroloji doktorunun faydası olacağıini söylediler. inanmadım ama canım acıdığı için umudum yoktu ama hele bir gedym dedim gittim ve bana iki ilacı verdi kullandım ağrım epey düştü. ben şimdi bu doktor Seher hanımı kutluyorum böyle bilgili doktorlara devletimizin sahip çıkması ve benim gibi nice insanlardan dua alması kadar güzel. ne olurki hastaneniz nöroloji doktorlarından Seher Bingöl hanıma huzurunuzda teşekkürü bir borç bilirim. 20 yıldan beri çektiğim sizılardan kurtuldum böyle doktorları hastanenizde bulundurduğunuz için hastanenize ve doktorunuz Seher Bingöl hanıma teşekürlerimi borç bilirim.

Faysal Ataç · 2 Temmuz 2013

Selamlar her şeyden önce orda çalışanların hepsine teşekkürler ve en önemlisi kardiyoloklarınız Dr Özlem hanım ve Dr Yıldız hanıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 10 güne yakın orda yoğun bakımda kaldım yani beni hayata bagladılar. Allah sağlıklı uzun ömür sağlık afiyetler versin hepsine de ömür boyu duacıyım Allahıma hamd ediyorum ki sizler gibi insanlar oldugu müddetçe hiç bi zaman Gaziantepli ve çevreden gelen tüm insanlar rahat edecek ve dualar edecekler. Sizlere minettarız sevgilerimle.

Sakıp Abacı · 18 Haziran 2013

Hasteneniz doktorlarından KBB Dr Müslüm Bereketoğlu'na hastaya gösterdiği güler yüz ve yakınlık-güler yüzü nedeniyle içten teşekkürler ederim, sağolun varolun. Ayrıca hastanenin özel hasteneler seviyesine getirilmiş olmasına sevindim emeği geçenlere teşekkürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 58 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artemis Tıp Merkezi

260 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. M.Bedri İncetahtacı Sk. No:3

Göznuru Göz Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6

Akyol Diyaliz Merkezi

370 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3

Hatem Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41

Fizikomer Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

Kolejtepe Mh. İnönü Cad. No: 26

Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

610 metre uzaklıkta

Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık Devlet Hastanesi Bahçe İçi

SEV Amerikan Hastanesi

860 metre uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A