Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Kavaklık Mah. Fevzi Çakmak Bulv. No:3
Telefon:0 (342) 339-4343
Web Sitesi:novafertil.comHata Bildir
37.06131937.364416

Kurum Hakkında

Tüp bebek, günümüzde doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin en çok tercih ettiği yardımcı üreme tekniğidir. Uzun yıllardır uygulanan ve birçok çiftin başarıya ulaşmasını sağlayan tüp bebek, kadın üreme hücresi yumurtalıkların ve erkek üreme hücresi spermlerin laboratuvar ortamında toplanmasıyla başlar.

Tüp bebek, genellikle 1 yıl ve daha uzun süre doğal yöntemlerle korunmasız birlikteliğe rağmen gebeliğin olmadığı durumlarda tercih edilir. Nedeni açıklanamayan kısırlık, erkeklerde sperm kalitesinin düşük olması, tüplerde tıkanma, ileri yaş, kilo, enfeksiyon durumlarında aileler yardımcı teknik olarak tüp bebek işlemini tercih eder. Novafertil tüp bebek merkezimizde, günümüzde iş hayatı, öğrenim durumu gibi sebepler nedeniyle geç evliliklerde çiftlerimize 35 yaş altında çocuk sahibi olmalarını tavsiye etmekteyiz.

Dünya genelinde eşlerin çocuk sahibi olamama oranları %10 – %15 arasında değişirken ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalarda 2 milyon çiftin çocuk sahibi olmak için uğraş içinde olduğu bilinmektedir. Çevresel faktörler, genetiksel ve hormonal pek çok faktör buna etki etmektedir. Son yıllardaki cerrahi tekniklerin gelişmesiyle hiç spermi olmayan erkeklerde de sperm bularak tüp bebek tedavisiyle çocuk sahibi olabilmeleri sağlanmaktadır. Evli olan her çift mutluluğuna mutluluk katmak ve çocuk sahibi olmak ister. Hastalarda öncelikle tanıyı koymak ve daha sonra tedavi seçeneklerine geçmek önemlidir. Tedavi seçenekleri arasında bazen sadece beklemek, bazen ilaç tedavisi, düzenli birlikteliğin sağlanması gibi basit yöntemler denenebilir. İleri tedavi seçenekleri arasında tüp bebek tedavisi (IVF) veya aşılama mikroenjeksiyon (ICSI) yöntemleri uygulanabilir.

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir. Novafertil tüp bebek merkezleri açıldığı günden bu güne yaklaşık 10 bin ailenin çocuk sahibi olmasına yardımcı olmuştur.

Tedaviler
  • Tüp Bebek (IVF)
  • Aşılama (IUI)
  • Mikroenjeksiyon (ICSI)
  • Embriyo Dondurma
  • Sperm Dondurma
  • Yumurta (Oosit) Dondurma
  • Rahim Dinlendirme
  • Genetik Tüp Bebek

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Sarı Güllük Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No:38
Göznuru Göz Hastanesi
250 metre uzaklıkta
Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6
Akyol Diyaliz Merkezi
370 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3
Fizikomer Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Kolejtepe Mh. İnönü Cad. No: 26
Hatem Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41
Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
640 metre uzaklıkta
Sarıgüllük Mah. İbrahim Bali Cad. 25 Aralık DH Bahçe İçi
MMT Amerikan Hastanesi
850 metre uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Emir Sokak No:3/A