Özel Akyol Diyaliz Merkezi

Özel Akyol Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Akyol Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3
Telefon:0 (342) 232-2020
Web Sitesi:www.akyoldiyaliz.comHata Bildir
37.0611137.368564

Kurum Hakkında

Merkezimiz 01.06.2006 tarihinde Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı Gazi Sokak no:3 adresinde 17+1 hemodiyaliz cihaz kapasitesi ile faaliyete başlamıştır. Tecrübeli ve emin ellerde, güler yüzlü bir sağlık ekibi ile hastalarımıza daha rahat ve iyi bir ortamda tedavi almaları amacıyla yola çıktık. Amacımız hemodiyaliz tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Hizmet kalitesi yarışında kendimizi her yıl geçmek, iyi diyaliz uygulamalarını başarı ve kaliteyle sunmak, güler yüzlü ve tecrübeli sağlık ekibimizle hizmet vermektir.

Merkezimiz 49+1 yatak kapasitesi, 3 adet HBS+, 3 adet HCV+ olmak üzere modern cihazları ve RO su arıtma sistemi, üst düzey teknolojik donanımı, yüksek kapasitesi ve deneyimli, güler yüzlü personeliyle hizmetini sürdürmektedir. Yurt içinde SGK, yurt dışında bütün sigorta kuruluşlarıyla anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Akyol Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akyol Diyaliz Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Akyol Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Akyol Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Akyol Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hatem Hastanesi
230 metre uzaklıkta
Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41
Fizikomer Tıp Merkezi
300 metre uzaklıkta
Kolejtepe Mh. İnönü Cad. No: 26
Göznuru Göz Hastanesi
320 metre uzaklıkta
Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Sarı Güllük Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No:38
Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi
370 metre uzaklıkta
Kavaklık Mah. Fevzi Çakmak Bulv. No:3
MMT Amerikan Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Emir Sokak No:3/A