Özel Göznuru Göz Hastanesi

Özel Göznuru Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Göznuru Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Kolejtepe Mahallesi İnönü Caddesi No:6
Telefon:0 (342) 231-2525
37.05930837.365695

Kurum Hakkında

Modern, kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve Gaziantep'de yeni bir hastane anlayışı yaratmak amacıyla kurulmuş olan Özel Göznuru Göz Hastanesi; her geçen gün daha çok kitleye kendini tanıtmakta ve her gün yeni kalifiye personelleri bünyesine katmaktadır.

Verilen hizmetler ve eğitimler Toplam Kalite Yönetimi ilkesi çerçevesince planlanmış olup; “İnsana Değer Veren Kurum Anlayışı” ile en üst düzeyde, çağdaş ve güvenli hizmetler sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Göznuru Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Göznuru Göz Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Göznuru Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Göznuru Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Göznuru Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Göznuru Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizikomer Tıp Merkezi

150 metre uzaklıkta

Kolejtepe Mh. İnönü Cad. No: 26

Artemis Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. M.Bedri İncetahtacı Sk. No:3

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Sarı Güllük Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı

Akyol Diyaliz Merkezi

320 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3

Hatem Hastanesi

480 metre uzaklıkta

Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41

SEV Amerikan Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A