Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A
Telefon:0 (246) 233-0504
Web Sitesi:www.ispartaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.78383830.559146

Kurum Hakkında

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Türkiye’nin en modern ileri tedavi ve yöntemlerini takip eden, uygulayan referans sağlık merkezidir.

Önce insan herkese sağlık, ilkesini şiar edinen merkezimiz, sağlık hizmeti sunumunun etkin verimli, ulaşılabilir olarak sunulması konusunda yenilikçi hekim ve tüm yardımcı sağlık personeli çalışanları ile özverili bir çalışma temposu içerisinde, artan bir heyecanla hizmetlerine devam etmektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini hedef olarak belirleyen merkezimiz, öncelikle hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak, ağız ve diş sağlığı konusunda toplumsal bilincin artması için çalışmaktadır. Bu amaca hizmet ederken değişen ve gelişen global teknolojileri takip ederek bünyesine katmaktadır. Gücünü sizlerden alan merkezimiz etkili, verimli ve ulaşılabilir sağlık hizmetinin sunumu konusunda hiç taviz vermeden daima sizlerin yanında olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Isparta şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abdullah Sönmez
19-05-2018- çocuğuma randevu aldım doktor burada filim makinesinin olmadığını tıp hastanesine gitmem gerektiğini hatta orada daha iyi olacağını bize söyledi yazık yani koca hastane yapılmış filim yok dolgular kötü tıpa gidin diyen doktorlar var nasıl diş hastanesi burası yoksa alınsın yada buranın adını değiştirelim diş doktorları çay ocağı yapalım.
Sakir Matematik
20.04.2018 tarihinde Isparta Ağız ve Diş Sağlığı hastanesinden 11.30'da Dt. *** ***'den randevu aldım. Hekim hanım diş filmimi çektirdikten sonra 11.45 te öğlen olduğunu işlem yapamayacağını 4 Mayıs 2018'e randevu verebileceğini söyledi. Dişimim kırık olduğunu dilimi kestiğini söyledim 15 gün bu durumda bekleyemeyeceğimi belirttim siz bilirsiniz dedi. Bu siz bilirsiniz demenin anlamını çözemedim! Bu konunun ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.
Rahime Hatice Türköz
★★★
Diş yaptırmaya gittim ama hangi otobüsler gidiyor bilmedigim için yürüdüm buna bir çözüm olması lazım yardım edin.

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Şehir Hastanesi
800 metre uzaklıkta
Sanayi Mah. 104. Cadde No:51
Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi
960 metre uzaklıkta
Davraz Mah. 104. Cadde 81/A Eğirdir Yolu Üzeri
Isparta Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16
Davraz Yaşam Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Meddem Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Süleyman Demirel Bulvarı No:179
Atanur Göz Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Kurtuluş mah. 137 cad. No:31