Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A
Telefon:0 (246) 233-0504
37.78383830.559146

Kurum Hakkında

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Türkiye’nin en modern ileri tedavi ve yöntemlerini takip eden, uygulayan referans sağlık merkezidir.

Önce insan herkese sağlık, ilkesini şiar edinen merkezimiz, sağlık hizmeti sunumunun etkin verimli, ulaşılabilir olarak sunulması konusunda yenilikçi hekim ve tüm yardımcı sağlık personeli çalışanları ile özverili bir çalışma temposu içerisinde, artan bir heyecanla hizmetlerine devam etmektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini hedef olarak belirleyen merkezimiz, öncelikle hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini arttırmak, ağız ve diş sağlığı konusunda toplumsal bilincin artması için çalışmaktadır. Bu amaca hizmet ederken değişen ve gelişen global teknolojileri takip ederek bünyesine katmaktadır. Gücünü sizlerden alan merkezimiz etkili, verimli ve ulaşılabilir sağlık hizmetinin sunumu konusunda hiç taviz vermeden daima sizlerin yanında olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Isparta şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuIsparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abdullah Sönmez · 19 Mayıs 2018

19-05-2018- çocuğuma randevu aldım doktor burada filim makinesinin olmadığını tıp hastanesine gitmem gerektiğini hatta orada daha iyi olacağını bize söyledi yazık yani koca hastane yapılmış filim yok dolgular kötü tıpa gidin diyen doktorlar var nasıl diş hastanesi burası yoksa alınsın yada buranın adını değiştirelim diş doktorları çay ocağı yapalım

Sakir Matematik · 20 Nisan 2018

20.04.2018 tarihinde Isparta Ağız ve Diş Sağlığı hastanesinden 11.30'da Dt. *** ***'den randevu aldım. Hekim hanım diş filmimi çektirdikten sonra 11.45 te öğlen olduğunu işlem yapamayacağını 4 Mayıs 2018'e randevu verebileceğini söyledi. Dişimim kırık olduğunu dilimi kestiğini söyledim 15 gün bu durumda bekleyemeyeceğimi belirttim siz bilirsiniz dedi. Bu siz bilirsiniz demenin anlamını çözemedim! Bu konunun ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.

Rahime Hatice Türköz · 27 Eylül 2017

Diş yaptırmaya gittim ama hangi otobüsler gidiyor bilmedigim için yürüdüm buna bir çözüm olması lazım yardım edin

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sidre Gülbahçesi Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Sanayi Mah. 3306 Sk. No:1

Isparta Şehir Hastanesi

800 metre uzaklıkta

Sanayi Mah. 104. Cadde No:51

Isparta Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16

Davraz Yaşam Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1

Isparta Asker Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

General İhsan Alper Kışlası

Meddem Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Süleyman Demirel Bulvarı No:179