Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Isparta
İlçe:Merkez
Adres:Sanayi Mah. 142. Cad. No:72/A
Telefon:0 (246) 233-0504
Web Sitesi:ispartaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.78276530.561748

Kurum Hakkında

2008 Mart ayında kurulan merkezimiz, 11 Ağustos 2008 günü itibariyle artan şevk ve heyecanla yeni binasında modern tıbbi cihaz ve ekipmanları ile hizmete girmiştir. Merkezimizde çağın gereğine uygun 40 adet diş üniti, 2 adet digital panoromik röntgen cihazı, 1 adet periapikal röntgen cihazı, 2 adet otoklav cihazı, 2 adet otomatik digital poşetleme cihazı, kanal tedavilerinde kullanılmak üzere 3 adet apex locator cihazı ve diğer ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi cerrahi el aleti ve diğer tıbbi cihazlar bulunmaktadır.

Merkezimizde; dijital panoramik röntgen, dijital periapikal röntgen, sefalometrik röntgen, porselen kron- köprü, diş taşı temizliği, amalgam dolgu, kompozit dolgu, kanal tedavisi, iskelet protez, total protez iş ve işlemleri yapılmaktadır.

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Türkiye’nin en modern ileri tedavi ve yöntemlerini takip eden, uygulayan referans sağlık merkezidir. Önce insan herkese sağlık, ilkesini şiar edinen merkezimiz, sağlık hizmeti sunumunun etkin verimli, ulaşılabilir olarak sunulması konusunda yenilikçi hekim ve tüm yardımcı sağlık personeli çalışanları ile özverili bir çalışma temposu içerisinde, artan bir heyecanla hizmetlerine devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Isparta şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kamil Güzel
Yaklaşık 2 ay önce Isparta Diş Hastanesi'nde dişimi köprü kaplama yaptırdım dişim kırıldı yeniden diş yaptırmak istedim ölçü alındı firmaya gönderildi. İhaleyi başkabir firma almış benim dişler eski firmada kaldı. O firma da dişimi göndermiyormuş ihalesi bittiği için. Başhekimi gittim banane dedi laboratuarcıya gittim banane dedi doktora gittim bana nefesi ben ortada kaldım ve benden garanti süresi bitmeden diş için tekrar para vermem gerektiğini söylediler. Böyle büyük bir sorumsuzluk olurmu? Ucuz adi malzeme kullanıyorlar ucuz işçi çalıştırıyorlar sonra dişler kırılıyor memnun değilim.
Abdullah Sönmez
19-05-2018- çocuğuma randevu aldım doktor burada filim makinesinin olmadığını tıp hastanesine gitmem gerektiğini hatta orada daha iyi olacağını bize söyledi yazık yani koca hastane yapılmış filim yok dolgular kötü tıpa gidin diyen doktorlar var nasıl diş hastanesi burası yoksa alınsın yada buranın adını değiştirelim diş doktorları çay ocağı yapalım.
Sakir Matematik
20.04.2018 tarihinde Isparta Ağız ve Diş Sağlığı hastanesinden 11.30'da Dt. *** ***'den randevu aldım. Hekim hanım diş filmimi çektirdikten sonra 11.45 te öğlen olduğunu işlem yapamayacağını 4 Mayıs 2018'e randevu verebileceğini söyledi. Dişimim kırık olduğunu dilimi kestiğini söyledim 15 gün bu durumda bekleyemeyeceğimi belirttim siz bilirsiniz dedi. Bu siz bilirsiniz demenin anlamını çözemedim! Bu konunun ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim.
Rahime Hatice Türköz
★★★
Diş yaptırmaya gittim ama hangi otobüsler gidiyor bilmedigim için yürüdüm buna bir çözüm olması lazım yardım edin.

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Şehir Hastanesi
660 metre uzaklıkta
Sanayi Mah. 104. Cadde No:51
Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi
790 metre uzaklıkta
Davraz Mah. 104. Cadde No:81/A
Isparta Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16
Davraz Yaşam Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Atanur Göz Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Kurtuluş mah. 137 cad. No:31
Meddem Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Süleyman Demirel Bulvarı No:179
Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
5.3 km. uzaklıkta
SDÜ Doğu Yerleşkesi Çünür