Isparta Hastaneleri
Isparta

Isparta ilinde toplam 16 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 8 Devlet Hastanesi, 3 Özel Hastane, 1 Şehir Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Kemik Hastalıkları Hastanesi, 1 Üniversite Hastanesi bulunmaktadır.

Isparta sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Isparta merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Isparta İlçe Hastaneleri

Isparta Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Şehir Hastanesi
Isparta Şehir Hastanesi
Şehir Hastanesi · / Isparta
Isparta Şehir Hastanesi 222bin metrekare kapalı alanda 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ve 160dan fazla poliklinik ile Isparta ve bölge halkına hizmet veriyor.
Üniversite Hastanesi
Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Üniversite Hastanesi · / Isparta
Çağın gerektirdiği son teknolojiyle donatılan Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, sunduğu hizmet kalitesi ve her biri alanında uzmanlaşmış akademik kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor.
Devlet Hastanesi
Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Isparta
Isparta Askeri Hastanesi Sağlık Bakanlığı çatısı altında benzer rol ve fonksiyonlarına ek olarak gelişmiş imkanlarını ülkemizin tüm vatandaşlarına da sunmak yoluyla hizmetine Isparta Şehit Yunus Emre Dvlet Hastanesi adıyla devam etmektedir.
Özel Hastane
Özel Isparta Hastanesi
Özel Hastane · / Isparta
Özel Isparta Hastanemiz; Göller yöresinin ilk ve gelişmiş bir birimi olan Tüp Bebek Merkezi ile de bölgesel ve ulusal düzeyde başarı oranı üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Meddem Hastanesi
Özel Hastane · / Isparta
Meddem Hastanesi olarak tüm branşlarda poliklinik hizmetleri ile birçok alanda referans hastane olarak hizmete devam ediyoruz.
Özel Davraz Yaşam Hastanesi
Özel Hastane · / Isparta
Özel Davraz Yaşam Hastanesi, 2007 yılından bugüne kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla Isparta`da hizmet vermeye devam etmektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Isparta
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde, dijital panoramik röntgen, dijital periapikal röntgen, sefalometrik röntgen, porselen kron- köprü, diş taşı temizliği, amalgam dolgu, kompozit dolgu, kanal tedavisi, iskelet protez, total protez iş ve işlemleri yapılmaktadır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Atanur Göz Hastanesi
Göz Hastalıkları Merkezi · / Isparta
7 katlı binası, 11 yatak kapasitesi ile 2009 yılı Ekim ayında kurulan Özel Atanur Göz Hastanesi sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Çağın gerektirdiği son teknolojiyle donatılan Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, sunduğu hizmet kalitesi ve her biri ...
Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi
Uluborlu Devlet Hastanesi 6224 metrekare kapalı alan üzerinde 4 kat ve 10 yatak kapasitesine sahip olup, 1 adet ameliyathane, 1 adet doğumhane 1 ...
Özel Davraz Yaşam Hastanesi
Özel Davraz Yaşam Hastanesi, 2007 yılından bugüne kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tı...
Özel Isparta Hastanesi
Özel Isparta Hastanemiz; Göller yöresinin ilk ve gelişmiş bir birimi olan Tüp Bebek Merkezi ile de bölgesel ve ulusal düzeyde başarı oranı üst dü...
Yorum ve Şikayetler
Kamil Güzel
Kamil Güzel · 6 Temmuz 2022
Yaklaşık 2 ay önce Isparta Diş Hastanesi'nde dişimi köprü kaplama yaptırdım dişim kırıldı yeniden diş yaptırmak ist...
Beritan Malgaz
Beritan Malgaz · 22 Haziran 2022
Kardeşim vücudunda fazladan kemik çıkıyor ne yapabilirim iki defa ameliyat geçirdi hem kolundan hem ayaklarından şi...
Esra Bozgeyik
Esra Bozgeyik · 25 Ağustos 2020
Merhaba oğlumun başına mermer düştü amaliyat oldu 24 gün yoğun bakımda kaldı entübede şuan başının sol tarafta kemi...
Abdullah Sönmez
Abdullah Sönmez · 19 Mayıs 2018
19-05-2018- çocuğuma randevu aldım doktor burada filim makinesinin olmadığını tıp hastanesine gitmem gerektiğini ha...