Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Eğirdir
Adres:Yeni Mah. Konya Yolu Üzeri
Telefon:0 (246) 311-4790
Web Sitesi:www.egirdirkemikhastanesi.gov.trHata Bildir
37.85915930.848733

Kurum Hakkında

Kuruluş amacına uygun olarak, Eğirdir'in eski hükümet binasının tamir ve hastane için gereken değişiklikler yapıldıktan sonra 1952 yılında, o dönem yaygın olan kemik ve eklem tüberküloz vakalarının tedavisi için bir merkez olarak 100 yatak kapasitesiyle açılmıştır. Anadolu'nun orta bir yerinde bulunması ve etkin çalışmaları nedeniyle yoğun hasta akışı olmuş, bu nedenle ilave tesisler yapılarak 1957 yılında 255 yatağa, 1958 yılında da 500 yatak kapasitesine ulaşılmıştır.

Yoğun hasta talebinin devam etmesi üzerine 1968 yılında 11 katlı 1000 yatak kapasiteli ana bina ve arazisi içinde hayvan laboratuarı, fizik tedavi üniteleri, çeşitli atölyeler ve lojmanların bulunduğu bir kompleks pilot proje halinde projelendirilmiştir.

Çeşitli inşaat aşamaları ve çalışmalarından sonra 40 dönüm arazi üzerinde 3 bloktan oluşan 9 katlı ana bina 1000 yatak kapasiteli olarak diğer binalarla beraber bitirilerek dönemin başbakanı merhum Turgut Özal tarafından 1986 yılında hizmete açılmıştır.

İkinci binamız da restore çalışmalarından geçtikten sonra fizik tedavi birimi olarak açılışı yapılmış ve iki hastanenin birleştirilmesi ile 27-06-2003 tarihinde Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Eğirdir Kemik Hastanesi; ortopedi ve travmatoloji, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, genel cerrahi, anesteziyoloji ve reanimasyon, radyoloji, diş hastalıkları, biyokimya branşlarında hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Isparta ili Eğirdir ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Bozgeyik
★★★★
Merhaba oğlumun başına mermer düştü amaliyat oldu 24 gün yoğun bakımda kaldı entübede şuan başının sol tarafta kemik yok konulmadı hamur gibi olduğu için kollarında ve bacaklarında kasılma var ve fizik tedavi görüyor 25 günden beri beni aydınlatır mısınız teşekkürler
Fatih Guneyarkoc
★★★★
Merhabalar benim çocuğum 2001 de sivasta kalça çıkıklığından ameliyat oldu suan 17 yasında kalça kemiğinde yastılanma olduğunu söylüyor kayserideki doktorlar bana tavsiyeleriniz bi öneriniz varsa yardımcı olacak insanlardan Allah razı olsun. Eğirdir hastanesi bu konuda halen favorimi?
MahMut GökDemir
★★★
Iyi günler 2 yıl önce annem trafik kazası nedeniyle sağ ayağında kalça kemiğiyle ayağın birleştiği yerde kırık oluştu. Mardin'de ameliyat ettirdik ayak kemiğine platin konuldu. Ancak ameliyatın üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala ağrı var ve sağ ayak sol ayağa göre daha kısa yürürken topallıyor. Topallayınca ağrı beline vuruyor. Çok araştırdık ancak en iyisi olarak sizin hastane tavsiye edildi. Mardinden sizin yanınıza gelip annemin kısa ayağı hakkında ameliyat gerekirse tekrardan ameliyat yapmak istiyoruz. İlginiz için teşekkürler...
Sevda Okaytekin
★★★
Merhaba ben 2 ayağında taraklı kemik çıkığı olan biriyim ciddi anlamda günlük yaşamamı etkiliyor bu durum hastaneye her gittiğimde biran önce ameliyat olmam gerektiği söyleniliyor bununla alakalı bir çok yorum okuyorum birçoğu da beni çok etkiliyor açıkçası:( bursa'da yaşıyorum 25 yaşındayım hastaneniz'le alakalı güzel duyumlar aldım bir çok kişi güvenilir şekilde Isparta'da ameliyat olabileceğimi söyledi. bana yardımcı olabilirmisiniz? kısa bile olsa zamanımı ne kadar alacağını ve olduktan sonraki zorlama aşamasını akaktarırsaniz beni aydınlatmış olursunuz. Şimdiden Teşekkürler..
Figen Tutucu
★★
Bugün ameliyat olacaktım her şey hazırlandı, kan alınırken hemşire canımı çok yaktı bana hiç güven vermediler çok lakabı hemşireler tlf özel konuşma yaptı benim yanımda mesai saati hijyenik sıfır.

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Isparta Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi
25.8 km. uzaklıkta
Davraz Mah. 104. Cadde 81/A Eğirdir Yolu Üzeri
Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
26.7 km. uzaklıkta
Sanayi Mahallesi 142. Cad. No:72/A
Isparta Şehir Hastanesi
26.8 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. 104. Cadde No:51
Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
27.3 km. uzaklıkta
Doğu Kampüsü Çünür
Isparta Hastanesi
27.8 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16
Davraz Yaşam Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Meddem Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Süleyman Demirel Bulvarı No:179