Düziçi Devlet Hastanesi

Düziçi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Düziçi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Osmaniye
İlçe:Düziçi
Adres:Bogaziçi Mah. Hastane sok.no:14-16
Telefon:0 (328) 876-5599
37.24426836.461198

Kurum Hakkında

Düziçi Devlet Hastanesi, Osmaniye ilinin Düziçi ilçesinde faaliyet göstermektedir. 1985 yılında hizmete açılan hastanemiz, bina şartlarının çok kötü olmasından dolayı 16 Mart 2002 tarihinden itibaren yeni binasında hizmetine devam etmektedir.

Açıldığı günden bu yana hizmetini daha iyi ve ileriye götürme çabası içinde olan hastanemiz ; 112 Acil, Acil Servis, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Göz, KBB, Ortopedi & Travmatoloji, Nöroloji, Üroloji, Psikoloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Deri & Zührevi Hastalıkları, Anesteziyoloji & Reanimasyon, Diyaliz Ünitesi, Laboratuvar, Radyoloji, Diş Tedavi ve Protez Merkezi Ünitesi branşlarında poliklinik ve servis hizmeti vermektedir.

Hastanemizin yatak kapasitesini artırmak ve daha geniş alanda hizmet vermek için ek bina çalışmamız tamamlanmış olup, hastanemiz ek binamızdaki sağlık hizmetlerimizle de daha iyi sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Düziçi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Düziçi Devlet Hastanesi, Osmaniye ili Düziçi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Düziçi Devlet Hastanesi RandevuDüziçi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Düziçi Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Düziçi Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Düziçi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Düziçi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FBM Korupark Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Asaf Namlı Cad. İstiklal Mah. No:32

Bahçe Devlet Hastanesi

11.1 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mahallesi Devlet Bahçeli Bulvarı Üzeri No:54

Osmaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

24.9 km. uzaklıkta

Musa Şahin Bulvarı No:539

Nurdağı İlçe Hastanesi

25 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Halide Edip Adıvar Cad. Nurdağı

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi

25.2 km. uzaklıkta

Musa Şahin Bulvarı.No:2 Osmaniye

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

25.5 km. uzaklıkta

Rahime Hatun Mh. İskender Türkmen Cd. N:147