Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Edirne
İlçe:Merkez
Adres:1. Murat Mah. 10. Sokak No:8
Telefon:0 (284) 214-8195
Web Sitesi:www.edirneadsm.gov.trHata Bildir
41.66283826.585500

Kurum Hakkında

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 15-09-2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Edirne Devlet Hastanesi ve Selimiye Devlet Hastanesi'ndeki Diş Hekimleri ve Diş Tedavi Birimlerinin, Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Merkezimiz yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde mesai dışı saatlerde de hizmet verilmektektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Edirne şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC A Kaşka
Biz 5 yasında kızımızı diş sorunu için götürdük bize kanal tedavisi olacağını söylediler 2 dişi için 5 buçuk bin fiyat istediler anestedi yapılacak denildi amalıyaya girdi çıktı doktor bize kanal tedavisine gerek kalmadığını ve dolgu yaptığını dişlerini temizledidiğini söyledi 4 bin verdik madem dolgu alacaktı neden baştan söylemediniz biz bu parayı nasıl bulduk biliyormusunuz işsiz çalışmayan bir aile bu işte bizim gibi insanlar kandırılıyor ve doktorlarımız bizim sayemizde lüks arabalarında lüks hayat yaşıyorlar benim tavsiyem lütfen iyice araştırmadan gitmeyin ben dişçi polikinliğinde yada diş hastanesindede yaptırabilirdim bu dolguyu.

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyamar Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Şükrü Paşa Mah. Şerif Bilgen Cad. 2/A
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi
Ekol Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Kocasinan Mh. Muammer Aksoy Cd. 21. Sk No:1
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Hadımağa Mevkii, Helvacısakaoğlu Sok.
Trakya Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168