Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Edirne
İlçe:Merkez
Adres:1. Murat Mah. İbrahim Soyan Sok. No:8
Telefon:0 (284) 214-8195
Web Sitesi:edirneadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.66283826.5855

Kurum Hakkında

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Edirne şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 15-09-2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Edirne Devlet Hastanesi ve Selimiye Devlet Hastanesi'ndeki Diş Hekimleri ve Diş Tedavi Birimlerinin, Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. 2011 yılında yeni hizmet binası açılmıştır. 2016 temmuz itibariyle 40 ünite ulaşmıştır.

Kurumumuz hafta içi saat 08:30-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Acil polikliniği 7/24 hizmet vermektedir. 01/02/2016 tarihi itibariyle mesai dışı çalışmamız başlamış olup, saat 17:30-19:30 arası poliklinik hizmeti verilmektedir. Mesai içinde yapılan tüm tedaviler mesai dışı çalışmasında da uygulanmaktadır. Hastalarımıza 182 MHRS randevu sisteminden aldıkları randevular doğrultusunda poliklinik hizmetleri sunulmaktadır.

Merkezimiz giriş kat, bodrum kat ve 1. kat ve 2. Kat olmak üzere 4 katta hizmet vermektedir. Giriş Kat'ta bulunan birimler: 18 poliklinik odası, Engelli polikliniği, Mahkum polikliniği, 7/24 sat hizmet veren acil polikliniği, panaromik röntgen, periapikal röntgen, hasta kayıt birimi, danışma birimi, hasta hakları birimi, hasta bekleme alanları, vezne ve güvenlik birimi bulunmaktadır. 1.Kat ta bulunan birimler : Başhekimlik ve idari birimler, yemekhane, çalışan hakları ve güvenliği birimi, kalite birimi, protez laboratuvarı, özel protez laboratuvarı, mescit, 5 poliklinik odası, cerrahi polikliniği, 1 implantoloji polikliniği ve hasta bekleme alanlarından oluşmaktadır. 2. katta bulunan birimler: 15 poliklinik odası, toplantı odası, eğitim salonu bulunmaktadır. Merkezimiz engelli hastalarımız için "Engelli Ulaşılabilirlik Rehberi doğrultusunda dizayn edilmiştir. Merkezimizde 1 sedye-engelli olmak üzere 2 asansörümüz bulunmaktadır.

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

TC A Kaşka
Biz 5 yasında kızımızı diş sorunu için götürdük bize kanal tedavisi olacağını söylediler 2 dişi için 5 buçuk bin fiyat istediler anestedi yapılacak denildi amalıyaya girdi çıktı doktor bize kanal tedavisine gerek kalmadığını ve dolgu yaptığını dişlerini temizledidiğini söyledi 4 bin verdik madem dolgu alacaktı neden baştan söylemediniz biz bu parayı nasıl bulduk biliyormusunuz işsiz çalışmayan bir aile bu işte bizim gibi insanlar kandırılıyor ve doktorlarımız bizim sayemizde lüks arabalarında lüks hayat yaşıyorlar benim tavsiyem lütfen iyice araştırmadan gitmeyin ben dişçi polikinliğinde yada diş hastanesindede yaptırabilirdim bu dolguyu.

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Diyamar Diyaliz Merkezi
Diyamar Diyaliz Merkezi tam zamanlı hemodiyaliz hizmeti vermekle birlikte 15 yatak kapsitesine sahiptir.
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi bugün modern kampüsünde sağlığın her alanında ve modern teknolojinin tüm imkanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Ekol Hastanesi
Özel Ekol Hastanesi
1 km. uzaklıkta
17 branşta hizmet veren Ekol Hastanesinde sadece Edirne değil tüm Trakya bölgesindeki ve yurt dışından gelen hastalara da sağlık hizmeti sunmaktadır.
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi
Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi ileri teknolojik altyapısı ile 400 yatak kapasitesi ve gerekli durumlarda genişleyebilecek bir hastane olarak tasarlanmıştır.
Özel Trakya Hastanesi
Özel Trakya Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Trakya Hastanesinde başta poliklinik hizmeti ile ameliyat, yoğun bakım, hasta takibi ve tedavisi, Acil ve 24 saat Ambulans hizmetleri sunulmaktadır.
Uzunköprü Devlet Hastanesi
200 yatak kapasitesili Uzunköprü Devlet Hastanes ilçemiz merkez ve Meriç ilçesi de değerlendirmeye alındığında yaklaşık 86.000 kişiye sağlık hizmeti vermektedir.
Babaeski Devlet Hastanesi
Babaeski Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
Babaeski Devlet Hastanesi 5 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmete açılan yeni 100 yataklı hastanemiz ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir.
Özel Kırklareli Derman Diyaliz Merkezi
Özel Kırklareli Derman Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 2 seans hemodiyaliz uygulanmaktadır.
Özel Kırklareli Doğuş Tıp Merkezi
Kırklareli'nde birçok vatandaşın branşına göre yoğun şekilde tercih ettiği doktorların ortaklığında kurulan tıp merkezi Doğuş Tıp Merkezi, tanınmış hekimlerden oluşan kadrosuyla hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉