Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Elbistan
Adres:Kızılcaoba Mh. Lise Cad. Türbe Sk. No:6
Telefon:0 (344) 415-1033
Web Sitesi:elbistan.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.19258037.190866

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığının politikası doğrultusunda İlçemizde Diş Hekimliği hizmetlerinin iyileştirilmesi ve kapsamının genişletilmesi hedeflenmiştir. 01 Ocak 2009 öncesi 4 (dört) ünit ile Elbistan Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet sunumu yapılmakta idi. Tahsis edilen binanın restorasyonu yapılarak 01 Ocak 2009 tarihinden itibaren yeni binasında standart 10 ünit ile hizmete başlanmıştır. TC Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ünit sayımız 10'dan 20 ünite çıkarılmıştır.

Merkezimiz 18 Diş Hekimi, Müdür, 8 Diş Protez Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Labaratuar Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter, 1 Sağlık Memuru, 6 temizlik personeli ve 16 veri giriş elamanı ile İlçe merkezinde kamu kuruluşu olarak diş hekimliği hizmeti veren tek kurumdur.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elbistan Yaşam Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Battal Gazi Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:39
Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Güneşli Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:2
Elbistan Devlet Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Kara Elbistan Mah. No:1
Afşin Devlet Hastanesi
26.2 km. uzaklıkta
Yeşilyurt Mah. Kemal Ertekin Cad.
Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi
48.1 km. uzaklıkta
Zaviye Mah. Hacı Hulusi Efendi Cad. No:22
Çağlayancerit Devlet Hastanesi
51.3 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Karafirez Cad. Küme Evleri No:60