Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Elbistan
Adres:Kızılcaoba Mh. Lise Cad. Türbe Sk. No:6
Telefon:0 (344) 415-1033
38.19258037.190866

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığının politikası doğrultusunda İlçemizde Diş Hekimliği hizmetlerinin iyileştirilmesi ve kapsamının genişletilmesi hedeflenmiştir. 01 Ocak 2009 öncesi 4 (dört) ünit ile Elbistan Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet sunumu yapılmakta idi. Tahsis edilen binanın restorasyonu yapılarak 01 Ocak 2009 tarihinden itibaren yeni binasında standart 10 ünit ile hizmete başlanmıştır. TC Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ünit sayımız 10'dan 20 ünite çıkarılmıştır.

Merkezimiz 18 Diş Hekimi, Müdür, 8 Diş Protez Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Labaratuar Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter, 1 Sağlık Memuru, 6 temizlik personeli ve 16 veri giriş elamanı ile İlçe merkezinde kamu kuruluşu olarak diş hekimliği hizmeti veren tek kurumdur.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuElbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elbistan Nehir Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Ceyhan Mah. Girne Cad. No:13

Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi

570 metre uzaklıkta

Ceyhan Mah. Girne Cad. No:15

Elbistan Yaşam Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Battal Gazi Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:39

Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Güneşli Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:2

Elbistan Devlet Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Kara Elbistan Mah. No:1

Afşin Devlet Hastanesi

26.2 km. uzaklıkta

Yeşilyurt Mah. Kemal Ertekin Cad.