Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Elbistan
Adres:Güneşli Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:2
Telefon:0 (344) 412-0656
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.20523537.182193

Kurum Hakkında

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Elbistan’da diyaliz hastalarına özenle hizmet veren Ulvi Özsoy Diyaliz Merkezi, yeni ve modern hizmet binasında hizmet vermeye devam ediyor. Diyaliz hastalarının rahatı ve konforu için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü diyaliz merkezinin sahip olduğu mimari yapıda masraftan kaçınılmadığı belirtildi.

Diyaliz merkezimiz bölgedeki hastalarına en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisinde olmuştur. Daha önceleri Kümbet Mahallesi, Hacı Esat Efendi Caddesi üzerinde bulunan diyaliz merkezi, kısa bir süre önce Güneşli Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde Ceyhan Nehri’nin hemen kıyısında hizmete açıldı. Yapılan bu bina, modern ve günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştı. 3 katkı olan diyaliz merkezinde iki adet tedavi salonu yani 40 hastanın gerekli tedavileri rahat, temiz ve ferah bir ortamda yapılabilecek. Ayrıca asansörü, sahip olduğu manzara ve en önemlisi hastalarımız için yataklarından kendilerine sunulan kablosuz internet kullanımı ile sevdikleri kişilerle iletişim kurabilecekler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Elbistan Yaşam Hastanesi
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi
288 metre uzaklıkta
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi 5600m2’lik kapalı alanda kurulmuş olup güler yüzlü kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Elbistan Devlet Hastanesi
Elbistan Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Elbistan Devlet Hastanesi bölge hastanesi konumunda olup, Afşin, Göksun, Ekinözü, Nurhak ve Darende ilçelerine de hizmet vermektedir.
Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2021 yılından itibaren Karaelbistan Mahallesinde Elbistan Devlet Hastanesi yanındaki yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Afşin Devlet Hastanesi
Afşin Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Afşin Devlet Hastanesi, ilçe merkezine 3 km uzaklıkta bulunan mevcut binasında 100 yataklı olarak 1989 yılında hizmet vermeye başlamış ve halen aynı binada hizmete devam etmektedir.
Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi
Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi 2006 günü sağlık hizmeti vermeye başlamış olup 78 yatak kapasitesi ile hasta memnuniyeti ön planda tutularak hizmet vermektedir.
Çağlayancerit Devlet Hastanesi
2010 yılında açılan Çağlayancerit Devlet Hastanesi ilçe merkezine 4-5 km uzaklıkta olup 10 yataklı olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.
Gürün Devlet Hastanesi
Gürün Devlet Hastanesi
58 km. uzaklıkta
25 yataklı yeni Gürün Devlet Hastanesi 2019 yılında hizmete girmiş olup hasta memnuniyetini ön planda tutarak sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemektedir.
Göksun Devlet Hastanesi
Göksun Devlet Hastanesi
59 km. uzaklıkta
Göksun Dr.Süreyya Adanalı Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında Göksun Devlet Hastanesi adı altında 75 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉