Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kahramanmaraş
İlçe:Elbistan
Adres:Güneşli Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:2
Telefon:0 (344) 412-0656
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.20523537.182193

Kurum Hakkında

Elbistan’da diyaliz hastalarına özenle hizmet veren Ulvi Özsoy Diyaliz Merkezi, yeni ve modern hizmet binasında hizmet vermeye devam ediyor. Diyaliz hastalarının rahatı ve konforu için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü diyaliz merkezinin sahip olduğu mimari yapıda masraftan kaçınılmadığı belirtildi.

Diyaliz merkezimiz bölgedeki hastalarına en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisinde olmuştur. Daha önceleri Kümbet Mahallesi, Hacı Esat Efendi Caddesi üzerinde bulunan diyaliz merkezi, kısa bir süre önce Güneşli Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde Ceyhan Nehri’nin hemen kıyısında hizmete açıldı. Yapılan bu bina, modern ve günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştı. 3 katkı olan diyaliz merkezinde iki adet tedavi salonu yani 40 hastanın gerekli tedavileri rahat, temiz ve ferah bir ortamda yapılabilecek. Ayrıca asansörü, sahip olduğu manzara ve en önemlisi hastalarımız için yataklarından kendilerine sunulan kablosuz internet kullanımı ile sevdikleri kişilerle iletişim kurabilecekler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elbistan Yaşam Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Battal Gazi Mh. Adnan Menderes Bulvarı No:39

Elbistan Nehir Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Ceyhan Mah. Girne Cad. No:13

Elbistan Ceyhan Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Ceyhan Mah. Girne Cad. No:15

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Kızılcaoba Mh. Lise Cad. Türbe Sk. No:6

Elbistan Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Kara Elbistan Mah. No:1

Afşin Devlet Hastanesi

25.2 km. uzaklıkta

Yeşilyurt Mah. Kemal Ertekin Cad.