Emet Devlet Hastanesi

Emet Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Emet Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kütahya
İlçe:Emet
Adres:Hamam Mah. Simav Cad. No:2
Telefon:0 (274) 461-3026
Web Sitesi:edh.gov.trHata Bildir
39.33848829.252202

Kurum Hakkında

Emet Devlet Hastanesi 1975 yılında 50 yatak kapasitesiyle hizmete açılmıştır. 01/09/2005 yılında ilçemizde faaliyet gösteren (eski SSK) Cevizdere Devlet Hastanesiyle birleşerek 75 yatak kapasitesine yükseltilmiştir. İki hastanenin birleştirilmesinden sonra hastane adı Kütahya Emet Devlet hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Hastanemiz aynı zamanda B Tipi 112 Hızır Acil Servis Ambulans hizmeti de vermektedir. Hastanemizde 3 (üç) Ambulans aktif halde çalışmakta ancak bu ambulansların 2'si 112 Hızır Acil Servis Ambulansı olarak çalıştırılmakta, 1 Ambulansımız ise hasta nakil Ambulansı olarak hizmetini sürdürmektedir. Hastanemiz 75 yataklı olup Merkezi oksijen ve vakum sistemleri bulunmakta Steril ve yarı steril alanları antibakteriyel kaplamalıdır.

Hasta odalarımız 2 yataklı ve 3 yataklı olmakla beraber her hasta odasında yatak başı hemşire çağrı sistemi bulunmakta ve hasta odalarında televizyon bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Emet Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Emet Devlet Hastanesi, Kütahya ili Emet ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Emet Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emet Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Emet Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Emet Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Emet Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tavşanlı Devlet Hastanesi
31.1 km. uzaklıkta
Kavaklı Mah. Hacı Ahmet Kırı Mevkii No:1
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
35.2 km. uzaklıkta
Mustafa Ertaş Caddesi
Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi
36 km. uzaklıkta
4 Eylül Mah. Şehit Metin Akkoç Cad.
Gediz Devlet Hastanesi
40.8 km. uzaklıkta
Umurbey Mah. Mehmet Ersoy Cad. No:19/1
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
53.1 km. uzaklıkta
Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı
Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi
57.9 km. uzaklıkta
Dr. İbrahim Öktem Cad. No:40