Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Tavşanlı
Adres:Ulucami Mah. Yalvaç Sok No:1
Telefon:0 (274) 614-2000
Web Sitesi:tavsanlidh.saglik.gov.trHata Bildir
39.54826329.495579

Kurum Hakkında

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kütahya ili Tavşanlı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ek Hizmet Binası, 18.08.2021 tarihi itibariyle vatandaşlarımıza hizmet sunumuna başlamıştır. Ek hizmet binamız; 15.672 m2 arsa alanı içerisinde 3.855 m2 oturum alanına, 16.510 m2 kapalı alana ve 110 araçlık açık otopark alanına sahiptir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında hizmet verecek olan hastanemizde; 57 hasta odasında 75 hasta yatağı, rehabilitasyon ve egzersiz alanları, 2 adet büyük 4 adet küçük tedavi havuzu, 18 adet elektroterapi cihazı, kısa dalga radar, ESWT, CPM, Laser cihazı, Parafin banyosu, Whirpool, Gradyan banyosu, 4 kap Galvani, Hot pack, Cold pack, TENS’ler mevcuttur. Rehabilitasyon alanlarında çark, merdivenler, parmak merdiven, rampalar, aktif trombolin, ergonomik bisikletler ile hizmet verecek olan sağlık tesisimiz; Fizik Tedavi Uzmanları, Fizyoterapistler, Fizik Tedavi Teknikerleri ve diğer personellerle birlikte hizmet sunumuna başlamıştır.

Ayrıca mevcut hizmet içeriğinden bağımsız olarak; merkezi konumu nedeniyle binamızın içerisinde kronik ruhsal hastalıkları olan hastalara, psikososyal destek hizmetlerinin verildiği, takip ve tedavilerinin yapıldığı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi açılması planlanmıştır.

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Tavşanlı Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Tavşanlı / Kütahya
Doç. Doktor Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi ilçemiz ve köyleri ile civar ilçeleri kapsayan yaklaşık 150.000 kişiye hitap etmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tavşanlı Devlet Hastanesi
Doç. Doktor Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi ilçemiz ve köyleri ile civar ilçeleri kapsayan yaklaşık 150.000 kişiye hitap etmektedir.
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)
Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi
Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi 2018 yılında 60 yatak kapasitesine sahip yeni hastane binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Evliya Çelebi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden biri olarak hizmet
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi, Kütahya Çavdarhisar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kütahya Devlet Hastanesi, 2011 yılından itibaren Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak 3. Basamak statüsünde hizmet vermektedir.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi'nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉