Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı
Telefon:0 (274) 249-4180
Web Sitesi:www.yoncalihastanesi.gov.trHata Bildir
39.49377129.838166

Kurum Hakkında

1991 yılında hizmete açılan Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi kendi dalında Sağlık Bakanlığı'na bağlı iki hastaneden biri olarak büyük önem taşıyor. 27 bin metre kare alan üzerine kurulu olan Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi 5500 metre kare zemin alanına sahip ve hastane binası 1 bodrum katı, 1 zemin katı ve 2 normal kat olmak üzere 4 katlı olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

19-02-2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilen hastanemiz, 210 kadro yatak sayısı ile hizmete devam etmekte ve Kütahya Merkezinde Semt Polikliniği ve Ayakta Tedavi merkezi ile yoğun hasta talebini karşılamaya çalışmaktadır.

Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)

Hastanemizin radyoloji bölümünde tüm konvansiyonel röntgen tetkikleri ve kemik dansitometre'si tetkikleri yapılabiliyor. Fizik Tedavi ünitesinde ise US, Kısa dalga diatermi, Laser, Radar, Diadinami, Galvani-Faradi, Baker, TENS, Elektrik stimülasyon, infraruj, Ultraviyole, Parafin banyosu cihazları bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Nöroloji

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kütahya şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 41 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
13.2 km. uzaklıkta
Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd.
Kütahya Anadolu Hastanesi
15.8 km. uzaklıkta
Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9
Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
17.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26
Çınar Diyaliz Merkezi
18.9 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8
Parkhayat Kütahya Hastanesi
19.7 km. uzaklıkta
100.Yıl Mah. Dumlupınar Bulvarı No:26
Tavşanlı Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Kavaklı Mah. Hacı Ahmet Kırı Mevkii No:1