Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Yoncalı FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı
Telefon:0 (274) 249-4180
39.49377129.838166

Kurum Hakkında

1991 yılında hizmete açılan Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi kendi dalında Sağlık Bakanlığı'na bağlı iki hastaneden biri olarak büyük önem taşıyor. 27 bin metre kare alan üzerine kurulu olan Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi 5500 metre kare zemin alanına sahip ve hastane binası 1 bodrum katı, 1 zemin katı ve 2 normal kat olmak üzere 4 katlı olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

19-02-2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilen hastanemiz, 210 kadro yatak sayısı ile hizmete devam etmekte ve Kütahya Merkezinde Semt Polikliniği ve Ayakta Tedavi merkezi ile yoğun hasta talebini karşılamaya çalışmaktadır.

Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)

Hastanemizin radyoloji bölümünde tüm konvansiyonel röntgen tetkikleri ve kemik dansitometre'si tetkikleri yapılabiliyor. Fizik Tedavi ünitesinde ise US, Kısa dalga diatermi, Laser, Radar, Diadinami, Galvani-Faradi, Baker, TENS, Elektrik stimülasyon, infraruj, Ultraviyole, Parafin banyosu cihazları bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Nöroloji

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kütahya şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi RandevuYoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 33 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

13.2 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd.

Kütahya Anadolu Hastanesi

15.8 km. uzaklıkta

Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

17.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26

Çınar Diyaliz Merkezi

18.9 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8

Frigya Tıp Merkezi

21 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez

Tavşanlı Devlet Hastanesi

31 km. uzaklıkta

Kavaklı Mah. Hacı Ahmet Kırı Mevkii No:1