Özel Kütahya Anadolu Hastanesi

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9
Telefon:0 (274) 226-4242
Web Sitesi:bskanadolu.comHata Bildir
39.41676729.992837

Kurum Hakkında

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi, Kütahya şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Kütahya Anadolu Hastanesi 7000 m2 kapalı alanda 69 hasta yatağı, 5 Adet Kroner Yoğun Bakım, 4 Adet Yeni Doğan Yoğun Bakım, 5 Adet Genel Yoğun Bakım olmak üzere 14 adet Yoğun bakım yatağı, 2 suit hasta yatağı, 3 Adet Ameliyathane odası, 2 Adet Doğumhane Odası, Radyoloji ünitesi (MR, LT, Floroskopi Mamogrofi) EEG, EMG, Endoskopi üniteleri, Biyokimya laboratuarı, Acil servis ünitesi, 19 branşta 30 uzman hekim, 4 pratisyen hekimle 2008’den beri halkımızın hizmetindedir.

Sağlık hizmeti sunulmasında en kritik aşama hasta ile hekim ve hasta ile sağlık kurumu arasında kurulacak güven duygusudur. 1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi'nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz. Bize gösterdiğiniz teveccüh nedeniyle gururluyuz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kütahya Anadolu Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mali Afat
Paranızla rezil olmak hastanizla ilgilenmemesini saglamak ve üstüne azar işitmek istiyorsanız, geri zekalı hemşire ve sekreterlerin birde 1 saat küçücük bir asansör beklemek istiyorsanız, hastanenin için de hastanizla beraber on numara bir hastane tavsiye ederim )))
Asım Mesut Alptekin
★★★★★
Özel Kütahya Anadolu Hst.görevli Uz.Dr.Serap Özkayıt koyduğu teşhis ve uygulanan tedavi sonucu en kısa zamanda sağlığıma kavuşmama neden olmuştur. Ayrıca tedavimi yapan fizyoterapi teknikeri Tuğçe Yılmaz ve Fizyoterapist Büşra Tosun görevlerini titizlik ve ciddiyetle yapmalarından çok memnun kaldım. Kendilerine sonsuz tşk.lerimi sunarım. Saygı ve sevgilermle.
Hatice Ersoy
★★★★★
Merhaba, Nuroloji doktorunuz Kazım Ekmekçiye hastamıza ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Hatice Ersoy
15 gün önce babamın rahasızlığı nedeniyle hastanenize başvurduk. Hastamızın aciliyetinden dolayı hastanenizi tercih ettik. Fakat KBB doktoru *** *** hastamızla ilgilenmedi dengesini sağlayamadığı için ayaklarını üstüste koyan babama ayaklarını indir diyerek azarladı ve bizi 1 hafta oyaladı verdiği saçma ilaçlarla hastamızın denge kaybını odyo testi ve bi röntgenle savuşturdu. Doktorluk biraz saygı ve ilgi ister.
Hakan Karaoglan
Özel Medline Kütahya Hastanesine 09/03/2013 tarihinde refakatçi olarak orada buluna eşime rahatsızlanmasına rağmen ilgisiz kalan acil dokturu bizim oradan ayrılıp Kent Hastanesinin aciline gitmemize neden oldu. Kent Hastanesinin acil doktoruna ilgisinden dolayı buradan teşekkür ediyorum...

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 74 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kütahya Ağız ve Diş sağlığı Merkezi artan hasta taleplerini karşılamak ve daha çağdaş bir binada hizmet vermek üzere 11 Temmuz 2011 tarihinden itibaren 50 ünit kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kütahya Devlet Hastanesi, 2011 yılından itibaren Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak 3. Basamak statüsünde hizmet vermektedir.
Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Parkhayat Kütahya Hastanesi
Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi yaklaşık 14.000 m2 kapalı alanda 45 servis yatağı, 30 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve dünya standartlarında modern teknolojiye sahip kaliteli tıbbi cihaz altyapısı ile hizmet vermektedir.
Evliya Çelebi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden biri olarak hizmet
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)
Altıntaş Devlet Hastanesi
Altıntaş Devlet Hastanesi
41 km. uzaklıkta
2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane,
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi, Kütahya Çavdarhisar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ek Hizmet Binası, fizik tedavi uzmanları, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve diğer personellerle birlikte hizmet sunumuna başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉