Özel Çınar Diyaliz Merkezi

Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8
Telefon:0 (274) 222-0333
39.40696530.027238

Kurum Hakkında

21 Mart 2006 günü kurulan ve şirketimizin bir faaliyeti olan diyaliz merkezimiz, Temmuz ayında hasta almaya başlamıştır. Merkezimizin, kurucularının tamamı doktor olup, dört ortağı aynı zamanda Diyaliz Hekimidir.

Merkezimiz bünyesinde Dahiliye Uzmanımız (Diyaliz Sertifikalı), tam gün çalışan Pratisyen Hekimlerimiz (Diyaliz Sertifikalı), Diyetisyenimiz, Diyaliz teknikerlerimiz, diyaliz teknisyenlerimiz ve yeterli sayıda Hemşiremiz (Diyaliz Sertifikalı) mevcuttur. Ayrıca Servis şoförü, aşçı ve yardımcı personelimizde tam gün hizmet vermektedir. Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Çınar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çınar Diyaliz Merkezi, Kütahya şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çınar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çınar Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çınar Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çınar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mahallesi Haymaana Caddesi No : 26

Frigya Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. 1.Gözde Sk. No:8 Merkez

Kütahya Anadolu Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Ali Paşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9

Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

5.8 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mh. Okmeydanı Cd.

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

18.9 km. uzaklıkta

Tavşanlı Yolu 15. Km. Ececik Mevkii Yoncalı

Altıntaş Devlet Hastanesi

39.7 km. uzaklıkta

Hürriyet Cd No:57 Altıntaş