Özel Çınar Diyaliz Merkezi

Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çınar Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kütahya
İlçe:Merkez
Adres:Dumlupınar Mah. 7. İsimsiz Sok. No:8
Telefon:0 (274) 222-0333
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.40696530.027238

Kurum Hakkında

Özel Çınar Diyaliz Merkezi, Kütahya şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 21 Mart 2006 günü kurulan ve şirketimizin bir faaliyeti olan diyaliz merkezimiz, Temmuz ayında hasta almaya başlamıştır. Merkezimizin, kurucularının tamamı doktor olup, dört ortağı aynı zamanda Diyaliz Hekimidir.

Merkezimiz bünyesinde Dahiliye Uzmanımız (Diyaliz Sertifikalı), tam gün çalışan Pratisyen Hekimlerimiz (Diyaliz Sertifikalı), Diyetisyenimiz, Diyaliz teknikerlerimiz, diyaliz teknisyenlerimiz ve yeterli sayıda Hemşiremiz (Diyaliz Sertifikalı) mevcuttur. Ayrıca Servis şoförü, aşçı ve yardımcı personelimizde tam gün hizmet vermektedir. Merkezimizde, Diyaliz tedavi hizmeti almak isteyen, Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK ve Yurt Dışı Sigortalı olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Çınar Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çınar Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Çınar Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kütahya Ağız ve Diş sağlığı Merkezi artan hasta taleplerini karşılamak ve daha çağdaş bir binada hizmet vermek üzere 11 Temmuz 2011 tarihinden itibaren 50 ünit kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Parkhayat Kütahya Hastanesi
Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi yaklaşık 14.000 m2 kapalı alanda 45 servis yatağı, 30 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve dünya standartlarında modern teknolojiye sahip kaliteli tıbbi cihaz altyapısı ile hizmet vermektedir.
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi
1998 yılında Ana Sultan Tıp Merkezi'nde başlayan karşılıklı güven duygusunu Özel Kütahya Anadolu Hastanesi olarak devam ettiriyoruz.
Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kütahya Devlet Hastanesi, 2011 yılından itibaren Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak 3. Basamak statüsünde hizmet vermektedir.
Evliya Çelebi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi en son teknoloji ile konforu bir arada sunan Türkiye’nin en gelişmiş tedavi merkezlerinden biri olarak hizmet
Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi'nde tedavisi mümkün olan hastalıklar ise şöyle: İskelet ve kas sistemi hastalıkları, Travma, kırık, çıkık sekelleri rehabilitasyonu, Osteoporoz (Kemik Erimesi)
Altıntaş Devlet Hastanesi
Altıntaş Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane,
Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi, Kütahya Çavdarhisar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çınar Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉