Ermenek Devlet Hastanesi

Ermenek Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ermenek Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Karaman
İlçe:Ermenek
Adres:Seyran Mh. Fincan Tepesi Mevkii No:1
Telefon:0 (338) 716-1041
Web Sitesi:ermenekdh.saglik.gov.tr Hata Bildir
36.63190132.909441

Kurum Hakkında

Ermenek Devlet Hastanesi yaklaşık olarak 60000 nüfuslu bölgeye hizmet veren tek hastane olması sebebiyle ihtiyacı karşılayamaz hale geldiğinden 2005 yılında yeni hastanenin yapımına başlanmış olup 2006 yılında şimdiki bulunduğu Seyran Mahallesi Üçtaş içi mevkiinde bulunan 100 yatak kapasiteli yeni hizmet binasına taşınmıştır. Aynı adreste 5 katlı 28.880 m2 arsa içerisinde 15.980 m2 kapalı alanı olan, 100 yatak kapasiteli ve 5 katlı yeni hastane binası da hizmete açılmıştır.

Bölgenin coğrafi yapısı nedeniyle hastanemiz il merkezine ve dolayısıyla tam teşekküllü hastaneye 180 km uzaklıkta olup bu şartlar göz önüne alındığında da bölge hastanesi olarak çalışabilecek fiziki ve coğrafi şartlara haizdir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Ermenek Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ermenek Devlet Hastanesi, Karaman ili Ermenek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ermenek Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeynep Yazagan Uzunkaya
Lanet olsun bu hastaneye eksiklerinize bilgisizliğinize oğlum ellerinizde öldü vicdanınız rahat mı Allah'a havale ediyorum tüm sorumsuzları aynı acıyı yaşamanız dileğiyle.... Ömür boyu bitmeyecek size olan kinim. Hiç bir kanıtım yok ama ben anneyim biliyorum hissediyorum. Hatta kendi doktorunuz neden bu hastaneye getirdiniz delik deşik ettiler mahvettiler çocuğu dedi. Devlet hastanesi ya hiç bir kusur ihmal bulunamaz adalet yokkk bu dünyada.
Emin Örser
★★★★★
Ben gurbetçi bir Ermenekliyim. Henüz gelip görme imkanım olmadı ama hastane hakkında yukarıda verdiğiniz bilgilerden dolayı çok memnun oldum. Herşeyden evvel bölge hastanesi olması, 100 yataklı ve beş katlı olması gerçekten Ermenek adına çok çok sevindirici. Doktorlar bölümüne baktım, Beyin ve sinir cerrahisi ile Cildiye doktoru olmadığını gördüm. Cildiye olmayınca yanık ünitesi de yoktur. Hükümetimizden ve ilgili bakanlarımızdan en kısa zamanda bu eksikliklerin giderilmesini 60.000 Ermenekli adına istirham ediyorum. Yeni hastanemiz ülkemize ve tüm bölge halkına hayırlı, uğurlu olsun. Allah kimseyi muhtaç etmesin ama yokluğunuda göstermesin. Amin. saygılarımla.

Ermenek Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Ermenek Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ermenek Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mut Devlet Hastanesi
46.7 km. uzaklıkta
Yatırtaş Mah. Uğur Mumcu Cad. No:19
Hadim Devlet Hastanesi
56 km. uzaklıkta
Taşpınar Mah. Stadyum Cad. No:2
Gülnar Devlet Hastanesi
56.6 km. uzaklıkta
Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sok. No:7/1
Bozyazı Devlet Hastanesi
57.6 km. uzaklıkta
Çopurlu Mah. Şehitler Cad. No:8
Anamur Devlet Hastanesi
61.6 km. uzaklıkta
Sağlık Mah. Dr. Abdullah Çelik Cd. No:22
Anamur Anamed Hastanesi
61.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler mah. Hoca Ahmet Yesevi cad.