Hadim Devlet Hastanesi

Hadim Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hadim Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Hadim
Adres:Taşpınar Mah. Stadyum Cad. No:2
Telefon:0 (332) 418-1021
Web Sitesi:hadimdh.saglik.gov.trHata Bildir
36.98863232.464459

Kurum Hakkında

Konya'nın Hadim ilçesinde hizmet veren entegre hastanenin adı Hadim Devlet Hastanesi olarak değiştirildi. İlçenin coğrafi konumu itibariyle hastanenin bölge hastanesi konumunda bulunmaktadır. Hadim Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Hastanemizde tıbbın yeni ve teknolojik imkanlarını kontrol ederek katılımcı ve yetişmiş personeli ile çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, hastalarımızın beklentilerini, mesleki becerilerimizi insan sevgisi ile örtüştürerek kişilerin memnuniyet oranını yükseltmeyi benimsedik.

Hadim Devlet Hastanesi, 1. ve 2. basamak sağlık hizmetlerini aynı çatı altında yürütmektedir. Dâhiliye ve Genel Cerrahi Uzmanıyla birlikte yatan hasta servisi tam kapasite çalışmaktadır. Pratisyen hekim 3 ü hastane kadrosunda 2 si TSM kadrosunda toplam 5 Pratisyen hekimle 1. basamak hizmetleri ve 112 acil yardım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hadim Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hadim Devlet Hastanesi, Konya ili Hadim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hadim Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hadim Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hadim Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Hadim Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hadim Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bozkır Devlet Hastanesi
30.6 km. uzaklıkta
Yukarı Mah Fevzi Paşa Cad No:140/1
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Hastanesi
39.6 km. uzaklıkta
Mevlana Mahallesi Konya Bulvarı No:105
Ermenek Devlet Hastanesi
56 km. uzaklıkta
Seyran Mh. Fincan Tepesi Mevkii No:1
Akseki Devlet Hastanesi
60.5 km. uzaklıkta
Hacı İlyas Mah. Atatürk Cad. No:100
Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
62.2 km. uzaklıkta
Oba Mh. Fidanlık Cd. No:85
Alanya ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi
62.2 km. uzaklıkta
Oba Mah. Alkü Hastane Cad. No:13