Hadim Devlet Hastanesi

Hadim Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hadim Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Hadim
Adres:Taşpınar Mah. Stadyum Cad. No:2
Telefon:0 (332) 418-1021
36.98863232.464459

Kurum Hakkında

Konya'nın Hadim ilçesinde hizmet veren entegre hastanenin adı Hadim Devlet Hastanesi olarak değiştirildi. İlçenin coğrafi konumu itibariyle hastanenin bölge hastanesi konumunda bulunmaktadır. Hadim Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Hastanemizde tıbbın yeni ve teknolojik imkanlarını kontrol ederek katılımcı ve yetişmiş personeli ile çağdaş ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, hastalarımızın beklentilerini, mesleki becerilerimizi insan sevgisi ile örtüştürerek kişilerin memnuniyet oranını yükseltmeyi benimsedik.

Hadim Devlet Hastanesi, 1. ve 2. basamak sağlık hizmetlerini aynı çatı altında yürütmektedir. Dâhiliye ve Genel Cerrahi Uzmanıyla birlikte yatan hasta servisi tam kapasite çalışmaktadır. Pratisyen hekim 3 ü hastane kadrosunda 2 si TSM kadrosunda toplam 5 Pratisyen hekimle 1. basamak hizmetleri ve 112 acil yardım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hadim Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hadim Devlet Hastanesi, Konya ili Hadim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hadim Devlet Hastanesi RandevuHadim Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hadim Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hadim Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hadim Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hadim Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bozkır Devlet Hastanesi

30.6 km. uzaklıkta

Yukarı Mah Fevzi Paşa Cad No:140/1

Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Hastanesi

39.6 km. uzaklıkta

Mevlana Mahallesi Konya Bulvarı No:105

Ermenek Devlet Hastanesi

56 km. uzaklıkta

Seyran Mh. Fincan Tepesi Mevkii No:1

Akseki Devlet Hastanesi

60.5 km. uzaklıkta

Hacı İlyas Mahallesi Bağkur Evleri Yanı

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

62.2 km. uzaklıkta

Oba Mh. Fidanlık Cd. No:85

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

63.1 km. uzaklıkta

Fığla Mahallesi Hastane Caddesi