Konya şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 22 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Konya ilinde toplam 58 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Konya yazısına tıklayabilirsiniz.

Konya Devlet Hastaneleri Listesi

Akşehir
Akşehir Devlet Hastanesi
★★★★☆· Akşehir / Konya
Akşehir Devlet Hastanesi olarak her gün yeni başarılar hedefleyen uzman kadromuz ve destek ekiplerimizle sürat ve kaliteyi düşürmeden yeni başarılara imza atmaya devam etmekteyiz.
Altınekin
Altınekin İlçe Devlet Hastanesi
Altınekin / Konya
Konya Altınekin İlçe Devlet Hastanesinde uzman poliklinik hizmeti, diş hekimliği, diyaliz ve acil servis olarak hizmet verilmektedir.
Beyşehir
Beyşehir Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Beyşehir / Konya
Beyşehir Devlet Hastanesi olarak hastanemizden faydalandığınız sürece, sağlığınız ve bakımınız için 7 gün 24 saat kesintisiz ve kaliteli hizmet için çalışmaktayız.
Bozkır
Bozkır Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Bozkır / Konya
Bozkır İlçe Devlet Hastanesi 50 yatak kapasitesi, tıbbi donanım ve insan kaynağındaki imkan ve olanakları ile hizmet vermektedir. .
Cihanbeyli
Cihanbeyli Devlet Hastanesi
★★★★☆· Cihanbeyli / Konya
Konya Ankara karayolu üzerinde bulunan Cihanbeyli Devlet Hastanesi, Toki tarafından 75 yataklı olarak yapılmış olup 2011 yılında hizmete başlamıştır.
Çumra
Çumra Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Çumra / Konya
Çumra Devlet Hastanesi Meydan Mahallesinde yeni hizmet binasında 2015 yılından itibaren 56 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Derebucak
Derebucak İlçe Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Derebucak / Konya
Derebucak ilçesi Sarayönü Mah. Cengiz Topel Cad. No:39 adresinde hizmet sunmaktadır.
Doğanhisar
Doğanhisar Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Doğanhisar / Konya
Doğanhisar Devlet hastanesi, bünyesine yeni bölümleri ve modern cihazları ekleyerek hastalarına hizmet etmeye devam ediyor.
Ereğli
Konya Ereğli Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Ereğli / Konya
2017 yılında yeni, modern ve teknolojik binasına taşınan Konya Ereğli Devlet Hastanesi 32 bin 105 metre kapalı alanda, 200 yatak kapasitesi ile Ereğli ve komşu ilçelere hizmet vermektedir.
Güneysınır
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Güneysınır / Konya
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi 2019 yılında Mevlana Mahallemizdeki yeni yapılan binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Hadim
Hadim Devlet Hastanesi
★★★★☆· Hadim / Konya
Hadim Devlet Hastanesi 2018 yılında ek bina ve mevcut binada güçlendirme çalışmaları sonucunda modern hizmet binasında 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir ve bölge hastanesi konumunda bulunmaktadır.
Hüyük
Hüyük Devlet Hastanesi
★★★★☆· Hüyük / Konya
2019 yılında yeni binasına taşınan Hüyük Devlet Hastanesinde poliklinik, acil servis, yataklı servis, diyaliz, laboratuar ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.
Ilgın
Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Ilgın / Konya
Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi, Ilgın, Kadınhanı, Doğanhisar ve Tuzlukçu İlçesinin büyük nüfus çoğunluğuna hizmet vermektedir.
Kadınhanı
Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi
★★★★☆· Kadınhanı / Konya
114 oda kapasiteli Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi kaliteli, saygın, lider, başarılı hizmetler veren örnek bir hastane olma gayreti içindedir.
Karapınar
Karapınar Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Karapınar / Konya
50 yataklı Karapınar Devlet Hastanesi il merkezine 100km uzaklıkta olup İç Anadolu’yu Akdeniz’e ve Doğu’ya bağlayan en kısa mesafeli, işlek yol güzergahı üzerinde bulunmaktadır.
Kulu
Kulu Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Kulu / Konya
50 yatak kapasiteli Kulu Devlet Hastanesi Ankara Konya karayoluna 100 m, E5 Karayoluna 10 Km uzaklıkta olup 1993 yılından itibaren hizmet vermektedir.
Meram
Meram Devlet Hastanesi
★★★★☆· Meram / Konya
Mera Devlet Hastanesi olarak tecrübeli ve uzman kadrosundan aldığı güçle modern tıbbın imkanlarını kullanarak mümkün olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.
Meram Devlet Hastanesi Zafer Binası
★★☆☆☆· Meram / Konya
Konya Hava Hastanesi ya da Asker Hastanesi olarak bilinen kurum, Ağustos 2016'da Sağlık Bakanlığı’nın kullanımına verilerek Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi Zafer ek binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Sarayönü
Sarayönü Devlet Hastanesi
★★★★☆· Sarayönü / Konya
Sarayönü İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, ağrı, diş ve acil polikliniklerinde hizmet verilmektedir.
Selçuklu
Konya Numune Hastanesi
★★★★☆· Selçuklu / Konya
Konya Numune Hastanesi, yeni hizmet binasında 610 hasta yatağı, 1300 araçlık 4 katlı kapalı otopark ile açık otopark, 80 adet yoğun bakım yatağı, 110 adet poliklinik odası, 15 adet ameliyathane ile kapılarını Konya'da hastalarımıza açmıştır.
Seydişehir
Seydişehir Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Seydişehir / Konya
Yeniden yapılanma süreci içerisinde; Seydişehir Devlet Hastanesi 75 yataklı yeni ek binasında acil servis, yataklı servisler ve yoğun bakım ile hizmet vermektedir.

Toplam 2 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Memed Dayı
Memed Dayı · 8 Ocak 2022
İlk defa yeni hastaneye gidiyorum göz için muayenehane kapısında tansiyonunuzu ölçütürün diyor nerede ölçülür derke...
Sevil Öztaş
Sevil Öztaş · 11 Eylül 2020
Bu kadar kötü bir web sitesi olamaz. Güya tahlil sonuç sayfanız var ama 10 barkod numarasından hiç birinin sonucu ç...
Kuddusi Akkaya
Kuddusi Akkaya · 7 Şubat 2018
Plastik cerrah yok koca Ereğlide....
Osman Arı
Osman Arı · 4 Ağustos 2015
*** *** varya ne olumsuz bir adam sakın gitmeyin bu adam piskopat insanlıkla alakası yok...
Cemil Ince
Cemil Ince · 30 Eylül 2014
Ben Türkan Yaman hastanenizde ameliyat oldum ve ortopedi servisinde yatmaktayım. Dktorum Mustafa Baltacıoğluna amel...