Karapınar Devlet Hastanesi

Karapınar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karapınar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Karapınar
Adres:Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44
Telefon:0 (332) 224-0000
37.71388833.566396

Kurum Hakkında

Karapınar Devlet Hastanesi binası 1963-1964 yılında Devlet-Vatandaş işbirliği ile Sağlık Ocağı olarak yaptırılmıştır. Aynı hizmet binası 1964 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış ve 1986 yılında 25 Yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.Daha sonra 1989 yılında ek bina tamamlanarak hastanemiz yatak kapasitesi 38’e çıkarılmıştır.

Hastanemiz il merkezine 100 Km olup İç Anadolu’yu Akdeniz’e ve Doğu’ya bağlayan en kısa mesafeli, işlek yol güzergahı üzerinde bulunmaktadır. Şehirler arası otobüs firmaları ile ulaşım sağlanabilir. Konya Terminallerinden her saat otobüs seferleri vardır.

2010 yılı yatırımlarında yer alan 50 Yataklı Devlet Hastanemizin inşaatı bitmiş olup, 2014 yılı aralık ayı içerisinde teslim edilmiştir. 18 Mayıs 2015 tarihinde fiili olarak yeni hastanemizde hizmete başlanmıştır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Karapınar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karapınar Devlet Hastanesi, Konya ili Karapınar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karapınar Devlet Hastanesi RandevuKarapınar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karapınar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karapınar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karapınar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karapınar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

49.1 km. uzaklıkta

Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B

FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi

49.6 km. uzaklıkta

Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45

Konya Ereğli Devlet Hastanesi

50.1 km. uzaklıkta

Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

65.2 km. uzaklıkta

Piri Reis Mah. Atatürk Bulvarı No:19

Ünal Diyaliz Merkezi

66.3 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Ereğli Yolu Üzeri No:52

Karaman Tıp Merkezi

66.6 km. uzaklıkta

Tahsin Ünal Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. No:4