Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Ereğli
Adres:Toros Mah. Şehit Metin Düzgün Cad. No:1/C
Telefon:0 (332) 712-1133
Web Sitesi:eregliadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.46929534.042596

Kurum Hakkında

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. 06.04.2009 tarihinde Ereğli Devlet Hastanesi bünyesinden ayrılarak 11 Diş Hekimi ile ADSM olarak hizmet vermeye başlamıştır. 24.04.2019 tarihinde Ereğli Devlet Hastanesi yanında yapılmış olan yeni hizmet binasına taşınmıştır. Halen Ereğli ve çevre ilçeler dahil 200 bin vatandaşımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir. Yıllık ortalama 100-120 bin hasta muayene için başvurmaktadır. Koruyucu sağlık hizmetlerimizle birlikte (Evde Bakım Hizmetleri, Okul Sağlığı Taramaları, flor uygulamaları, ücretsiz diş macunu ve fırçası dağıtımı ve Eğitim) dolgu, kanal tedavisi, diş çekimi, diş taşı temizlenmesi, protez işlemleri kurumumuzca verilmektedir. Açılıştan günümüze tüm personellerimizin özverili çalışmaları ve halkımızın katkılarıyla bölgemizde diş sağlığı konusunda oldukça ilerleme sağlanmış durumdadır.

Hastanemiz 24.04.2019 tarihine kadar Türbe Mh. Türbe Cad. eski devlet hastanesi idari binasını hizmet binası olarak kullanmıştır. Fiziki yetersizlikler, binanın tadilat ve onarıma imkan vermemesi nedeniyle 2017 tarihinde Devlet Hastanesi Yerleşkesinde yeni binamızın inşaatına başlanmıştır. 24.04.2019 tarihinde yeni binamız Toros Mah. Şehit Metin Düzgün Caddesi No:1/C adresine Devlet Hastanesi yanına taşınmış olup, siz değerli halkımıza daha kaliteli bir sağlık hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Ereğli Devlet Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Toros Mah. Şehit Metin Düzgün Cad. No:1A
FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi
4.7 km. uzaklıkta
Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45
Ulukışla İlçe Hastanesi
40 km. uzaklıkta
Doğu Mahallesi Hastane Cad.
Karapınar Devlet Hastanesi
49.9 km. uzaklıkta
Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44
Altunhisar Devlet Hastanesi
64.2 km. uzaklıkta
Altunhisar
Bor Devlet Hastanesi
64.5 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı
Bor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
67.1 km. uzaklıkta
Dr. Doğan Baran Caddesi Okçu yolu üzeri 1.km