Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Ereğli
Adres:Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B
Telefon:0 (332) 712-1133
Web Sitesi:eregliadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.50183134.056271

Kurum Hakkında

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 06/04/2009 tarihinden itibaren ayrı bir kurum 10 Diş Ünitli ADSM olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuzda diş çekimi, muayene, kanal tedavisi, dolgu, kron köprü, alt üst damak ve diş taşı temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Hastalar hastanemize girişlerinde hasta kayıt biriminden hekim seçme haklarını kullanarak istedikleri doktora kayıt alabilirler ama en sağlıklı seçim hangi hekimle tedaviye başladıysanız ona kayıt almanızdır.

Hastanemizde günlük hekim çalışma listesi ve doluluk oranları LCD televizyondan takip edebilirsiniz. Kayıt aldığınız hekiminizin poliklinik kapı üstü monitörlerden sıranızı takip edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45
Konya Ereğli Devlet Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13
Ulukışla İlçe Hastanesi
38.2 km. uzaklıkta
Doğu Mahallesi Hastane Cad.
Karapınar Devlet Hastanesi
49.1 km. uzaklıkta
Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44
Altunhisar Devlet Hastanesi
60.4 km. uzaklıkta
Altunhisar
Bor Devlet Hastanesi
61.1 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı