Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Ereğli
Adres:Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B
Telefon:0 (332) 712-1133
37.50183134.056271

Kurum Hakkında

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 06/04/2009 tarihinden itibaren ayrı bir kurum 10 Diş Ünitli ADSM olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuzda diş çekimi, muayene, kanal tedavisi, dolgu, kron köprü, alt üst damak ve diş taşı temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Hastalar hastanemize girişlerinde hasta kayıt biriminden hekim seçme haklarını kullanarak istedikleri doktora kayıt alabilirler ama en sağlıklı seçim hangi hekimle tedaviye başladıysanız ona kayıt almanızdır.

Hastanemizde günlük hekim çalışma listesi ve doluluk oranları LCD televizyondan takip edebilirsiniz. Kayıt aldığınız hekiminizin poliklinik kapı üstü monitörlerden sıranızı takip edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuEreğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi

1 km. uzaklıkta

Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45

Konya Ereğli Devlet Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13

Ulukışla İlçe Hastanesi

38.2 km. uzaklıkta

Doğu Mahallesi Hastane Cad.

Karapınar Devlet Hastanesi

49.1 km. uzaklıkta

Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44

Altunhisar Devlet Hastanesi

60.4 km. uzaklıkta

Altunhisar

Bor Devlet Hastanesi

61.1 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı