Konya Ereğli Devlet Hastanesi

Konya Ereğli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Konya Ereğli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Ereğli
Adres:Toros Mah. Şehit Metin Düzgün Cad. No:1A
Telefon:0 (332) 223-5000
Web Sitesi:ereglidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.46974734.044743

Kurum Hakkında

Ereğli Devlet Hastanesi 1964 yılında 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır. 2000 yılı 6. ayında dönemin 150 yatak kapasiteli yeni binasına taşınmış olup, SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına devri sonucu ilçemizdeki eski SSK Hastanesi ile 12/06/2005 birleşerek tek çatı altında 250 yatak kapasiteli olarak A ve B Blok olarak iki ayrı binada hizmete devam etmektedir.

2017 yılının kasım ayında yeni, modern ve teknolojik binaya taşınmıştır. Yeni hastanemiz 251 yataktan oluşmaktadır. 4 bloktan oluşmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından Toplu Konut İdaresi kontrolörlüğünde 93 bin 760 metrekare arsa içerisinde, 6 bin 570 metrekare oturum alanı üzerinde inşa edilen Ereğli Devlet Hastanesi, 32 bin 105 metre kapalı alanda, 200 yatak kapasitesi ile Ereğli ve komşu ilçelere hizmet vermektedir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Konya Ereğli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Ereğli Devlet Hastanesi, Konya ili Ereğli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Konya Ereğli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kuddusi Akkaya
★★
Plastik cerrah yok koca Ereğlide.
Işıl Hazal
İyi günler ben dün teyzemi hastanenize getirdim meme ameliyatı geçirdi yıllar önce heryıl kontrol olması gerekiyor. Neyse randevu aldım bu arada ege ünüversitesinde oldu dr si orda bura mamografi ve ultrason çektirip izmirde göstermek istedim. Neyse teyzem aç ve erken saatte gitti mamografi ve ultrason için taaa eylüle randevu vermek istediler ben şok oldum. Bu kadını oraya aç ve susuz getirdim ve eli boş döndük çok üzgünümm. Eve geldik o yaşlı kadın rahatsızlandı ve dün bütün gün hasta yattı. Sizin kendi ailenize böyle bişi olsa ne düşünürdünüz. Ereğli devlet hastanesi adına çok üzgünüm. Önce igneyi kendimize batırmalıyız hani 65 yaş üstü yaşlılara öncelikti

Konya Ereğli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Konya Ereğli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
200 metre uzaklıkta
Toros Mah. Şehit Metin Düzgün Cad. No:1/C
FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi
4.6 km. uzaklıkta
Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45
Ulukışla İlçe Hastanesi
39.8 km. uzaklıkta
Doğu Mahallesi Hastane Cad.
Karapınar Devlet Hastanesi
50.1 km. uzaklıkta
Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44
Altunhisar Devlet Hastanesi
64.1 km. uzaklıkta
Altunhisar
Bor Devlet Hastanesi
64.4 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı