Konya Ereğli Devlet Hastanesi

Konya Ereğli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Konya Ereğli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Ereğli
Adres:Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13
Telefon:0 (332) 713-1133
37.46974734.044743

Kurum Hakkında

Ereğli Devlet Hastanesi 1964 yılında 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır. 2000 yılı 6. ayında dönemin 150 yatak kapasiteli yeni binasına taşınmış olup, SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına devri sonucu ilçemizdeki eski SSK Hastanesi ile 12/06/2005 birleşerek tek çatı altında 250 yatak kapasiteli olarak A ve B Blok olarak iki ayrı binada hizmete devam etmektedir. Hastanemiz biri çarşı merkezinde olmak üzere iki ayrı binadan oluşmaktadır. Hastanemizin en yakın Karapınar Devlet Hastanesine olan uzaklığı 50 km, il merkezine (Konya) olan uzaklığı ise 150 km'dir.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Konya Ereğli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Ereğli Devlet Hastanesi, Konya ili Ereğli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Konya Ereğli Devlet Hastanesi RandevuKonya Ereğli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kuddusi Akkaya · 7 Şubat 2018

Plastik cerrah yok koca Ereğlide

Işıl Hazal · 3 Haziran 2014

iyi günler ben dün teyzemi hastanenize getirdim meme ameliyatı geçirdi yıllar önce heryıl kontrol olması gerekiyor. neyse randevu aldım bu arada ege ünüversitesinde oldu dr si orda bura mamografi ve ultrason çektirip izmirde göstermek istedim. neyse teyzem aç ve erken saatte gitti mamografi ve ultrason için taaa eylüle randevu vermek istediler ben şok oldum. bu kadını oraya aç ve susuz getirdim ve eli boş döndük çok üzgünümm. eve geldik o yaşlı kadın rahatsızlandı ve dün bütün gün hasta yattı. sizin kendi ailenize böyle bişi olsa ne düşünürdünüz. eregli devlet hastanesi adına çok üzgünüm. önce igneyi kendimize batırmalıyız hani 65 yaş üstü yaşlılara öncelikti

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Konya Ereğli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Ereğli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B

FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi

4.6 km. uzaklıkta

Yunuslu Mah. Kazım Karabekir Cad. Gökdelen Apt Altı No:45

Ulukışla İlçe Hastanesi

39.8 km. uzaklıkta

Doğu Mahallesi Hastane Cad.

Karapınar Devlet Hastanesi

50.1 km. uzaklıkta

Ulus Mah. 30 Ağustos Cad. No:44

Altunhisar Devlet Hastanesi

64.1 km. uzaklıkta

Altunhisar

Bor Devlet Hastanesi

64.4 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı