Beyşehir Devlet Hastanesi

Beyşehir Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Beyşehir Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Beyşehir
Adres:Yeni Mahalle, Hastane Caddesi
Telefon:0 (332) 512-4949
Web Sitesi:beysehirdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.67450131.722225

Kurum Hakkında

1958 yılında şimdilerde Sağlık Meslek Lisesi olarak kullanılan binada 50 yatak ile hizmet vermeye başlamış, 1987 yılında devlet-millet dayanışmasıyla inşasına başlanıp 1989 yılında hizmete açılmış olan şimdiki binamıza 2003 yılında hastane derneğimiz aracılığıyla acil ve diyaliz ünitelerinin bulunduğu ek bina hizmete açılmıştır. Daha sonra hastanemiz bahçesine yeni bir ek binanın inşasına 2007 yılında başlanmış 2009 yılında hizmete açılması ile birlikte hastanemiz yatak sayısı 132 olarak bakanlığımız tarafından tescillenmiştir.

Hastanemiz bünyesinde; 2 adet muayene bölümü, 1 enjeksiyon ve pansuman bölümü, 5 adet müşahade yatağı, tam teşekküllü resütasyon bölümü ile hizmet veren Acil Servis, 14 adet diyaliz makinesi ile 26 hastaya hizmet verilen ve taşıma hizmeti bulunan Diyaliz Servisi, 6 Adet Yatak, 6 Adet Hastabaşı Monitörü, 1 Adet Merkezi Monitör, 1 Adet Kan gazı Cihazı ve 1 adet Mekanik ventilatörle ile hizmet verilen 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, Ayrıca 22 uzman hekim ile Hariciye, Dahiliye, Pediatri, Kadın Doğum, Ortopedi ve Beyin Cerrahisi, Psikiyatri ve Nöroloji, Fizik Tedavi Klinikleri ile Tomografi mamografi Danstiometri ve konvansiyonel röntgenleri ile radyoloji ünitesi, hormon, eliza, hemogram, idrar analizörü cihazlarıyla hizmet veren tam otomasyona sahip laboratuarı ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemiz de aktif olarak 13 pratisyen hekim, 28 uzman doktor, 4 diş hekimi, 2 eczacı, 54 hemşire, 33 ebe, 8 anestezi teknisyeni, 10 laboratuar teknisyeni ve diğer personeller olmak üzere 330 personel çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Beyşehir Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Beyşehir Devlet Hastanesi, Konya ili Beyşehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Beyşehir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Beyşehir Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Beyşehir Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Beyşehir Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beyşehir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi
310 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 961.Sok. No:1 Beyşehir
Seydişehir Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Alaylar 1 Mahallesi Üstündağ Cad. 143. Sok. No:42
Hüyük Devlet Hastanesi
33.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1
Derebucak Devlet Hastanesi
36.9 km. uzaklıkta
Sarayönü mah. Cengiz Topel cad. No:39
Doğanhisar Devlet Hastanesi
52 km. uzaklıkta
Kuz Mah. Kazım Karabekir Cad. No:48
Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi
54.9 km. uzaklıkta
Ulvikale Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok. No:1
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
66.2 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Beyşehir Cad. No:281