Beyşehir Devlet Hastanesi

Beyşehir Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Beyşehir Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Beyşehir
Adres:Yeni Mahalle, Hastane Caddesi
Telefon:0 (332) 512-4949
37.67450131.722225

Kurum Hakkında

1958 yılında şimdilerde Sağlık Meslek Lisesi olarak kullanılan binada 50 yatak ile hizmet vermeye başlamış, 1987 yılında devlet-millet dayanışmasıyla inşasına başlanıp 1989 yılında hizmete açılmış olan şimdiki binamıza 2003 yılında hastane derneğimiz aracılığıyla acil ve diyaliz ünitelerinin bulunduğu ek bina hizmete açılmıştır. Daha sonra hastanemiz bahçesine yeni bir ek binanın inşasına 2007 yılında başlanmış 2009 yılında hizmete açılması ile birlikte hastanemiz yatak sayısı 132 olarak bakanlığımız tarafından tescillenmiştir.

Hastanemiz bünyesinde; 2 adet muayene bölümü, 1 enjeksiyon ve pansuman bölümü, 5 adet müşahade yatağı, tam teşekküllü resütasyon bölümü ile hizmet veren Acil Servis, 14 adet diyaliz makinesi ile 26 hastaya hizmet verilen ve taşıma hizmeti bulunan Diyaliz Servisi, 6 Adet Yatak, 6 Adet Hastabaşı Monitörü, 1 Adet Merkezi Monitör, 1 Adet Kan gazı Cihazı ve 1 adet Mekanik ventilatörle ile hizmet verilen 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, Ayrıca 22 uzman hekim ile Hariciye, Dahiliye, Pediatri, Kadın Doğum, Ortopedi ve Beyin Cerrahisi, Psikiyatri ve Nöroloji, Fizik Tedavi Klinikleri ile Tomografi mamografi Danstiometri ve konvansiyonel röntgenleri ile radyoloji ünitesi, hormon, eliza, hemogram, idrar analizörü cihazlarıyla hizmet veren tam otomasyona sahip laboratuarı ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemiz de aktif olarak 13 pratisyen hekim, 28 uzman doktor, 4 diş hekimi, 2 eczacı, 54 hemşire, 33 ebe, 8 anestezi teknisyeni, 10 laboratuar teknisyeni ve diğer personeller olmak üzere 330 personel çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Beyşehir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Beyşehir Devlet Hastanesi, Konya ili Beyşehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Beyşehir Devlet Hastanesi RandevuBeyşehir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Beyşehir Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Beyşehir Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Beyşehir Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Beyşehir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi

310 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 961.Sok. No:1 Beyşehir

Seydişehir Devlet Hastanesi

29 km. uzaklıkta

Alaylar 1 Mahallesi Üstündağ Cad. 143. Sok. No:42

Hüyük Devlet Hastanesi

33.8 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1

Derebucak Devlet Hastanesi

36.9 km. uzaklıkta

Sarayönü mah. Cengiz Topel cad. No:39

Doğanhisar Devlet Hastanesi

52 km. uzaklıkta

Kuz Mah. Kazım Karabekir Cad. No:48

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi

54.9 km. uzaklıkta

Ulvikale Mah. Sağlık Sokak No:1

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

66.2 km. uzaklıkta

Yunus Emre Mah. Beyşehir Cad. No:281