Hüyük Devlet Hastanesi

Hüyük Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hüyük Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Hüyük
Adres:Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1
Telefon:0 (332) 543-2730
37.95914231.586396

Kurum Hakkında

Hüyük Devlet Hastanesinin 1992-1993 yıllarında hüyük hastane yaptırma ve yaşatma derneğinin ve devletin katkılarıyla inşaatına başlanmıştır. Hastane inşaatı hüyük ve çevre köylerdeki halkın yardımlarıyla 1999 yılında yapımı sona ermiş ve 26 haziran 2000 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

2019 yılında yeni binasına taşınan Hüyük Devlet Hastanesinde poliklinik, acil servis, yataklı servis, diyaliz, laboratuar ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.

20 yatak kapasiteli 3 katlı olarak inşa edilen yeni hastanemizde 8 kişi kapasiteli diyaliz ünitesi, 1 ameliyathane, poliklinik odaları, 2 kişilik, içerisinde banyo, lavabo ve tuvaleti de olan aynı zamanda engelli odası olarak da dizayn edilen odalar, tomografi odası, kafeterya, yemekhane, kantin ve en üst katında ise yönetim katı yer almaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hüyük Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hüyük Devlet Hastanesi, Konya ili Hüyük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Hüyük Devlet Hastanesi RandevuHüyük Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüyük Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hüyük Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hüyük Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hüyük Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğanhisar Devlet Hastanesi

22 km. uzaklıkta

Kuz Mah. Kazım Karabekir Cad. No:48

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi

23.4 km. uzaklıkta

Ulvikale Mah. Sağlık Sokak No:1

FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi

33.5 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 961.Sok. No:1 Beyşehir

Beyşehir Devlet Hastanesi

33.8 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle, Hastane Caddesi

Akşehir Devlet Hastanesi

44.7 km. uzaklıkta

Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi

45.1 km. uzaklıkta

Fahrettin Altay Mah. 573.Sok. No:2