Hüyük Devlet Hastanesi

Hüyük Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hüyük Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Hüyük
Adres:Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1
Telefon:0 (332) 543-2730
Web Sitesi:huyukdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.95914231.586396

Kurum Hakkında

Hüyük Devlet Hastanesinin 1992-1993 yıllarında hüyük hastane yaptırma ve yaşatma derneğinin ve devletin katkılarıyla inşaatına başlanmıştır. Hastane inşaatı hüyük ve çevre köylerdeki halkın yardımlarıyla 1999 yılında yapımı sona ermiş ve 26 haziran 2000 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

2019 yılında yeni binasına taşınan Hüyük Devlet Hastanesinde poliklinik, acil servis, yataklı servis, diyaliz, laboratuar ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.

20 yatak kapasiteli 3 katlı olarak inşa edilen yeni hastanemizde 8 kişi kapasiteli diyaliz ünitesi, 1 ameliyathane, poliklinik odaları, 2 kişilik, içerisinde banyo, lavabo ve tuvaleti de olan aynı zamanda engelli odası olarak da dizayn edilen odalar, tomografi odası, kafeterya, yemekhane, kantin ve en üst katında ise yönetim katı yer almaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hüyük Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hüyük Devlet Hastanesi, Konya ili Hüyük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hüyük Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüyük Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hüyük Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Hüyük Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hüyük Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğanhisar Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Kuz Mah. Kazım Karabekir Cad. No:48
Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi
23.4 km. uzaklıkta
Ulvikale Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok. No:1
FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi
33.5 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 961.Sok. No:1 Beyşehir
Beyşehir Devlet Hastanesi
33.8 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle, Hastane Caddesi
Akşehir Devlet Hastanesi
44.7 km. uzaklıkta
Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129
Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
45.1 km. uzaklıkta
Fahrettin Altay Mah. 115829. Sk. No:2