Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi

Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Şarkikaraağaç
Adres:Ulvikale Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok. No:1
Telefon:0 (246) 411-4528
Web Sitesi:sadettinbilgicdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.08367531.37024

Kurum Hakkında

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi, 1953 yılında eski Milli Savunma Bakanı ve bölge milletvekili olan koca reis lakaplı Sn. Dr. Sadettin Bilgiç'in girişimleri ile açılmıştır. Daha sonraki yıllarda yeni binalar eklenerek ameliyathanesi ve diyaliz üniteleri de hizmete girmiştir. 2009 yılından itibaren 50 yatak kapasiteli ve D grubu hastane olarak hizmet vermiştir. Mevcut yapının yetersiz kalması dolayısıyla eski bina yıkılarak yeni hastane binası inşa edilmiştir.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun 23 Kasım 2012 tarih ve 3706 yazısıyla hastanemiz Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi adını almış ve 40 yatak kapasite ile tescili yapılmıştır. Hastanemiz modern ve ergonomik yapıya sahip yeni hizmet binasıyla Nisan 2017 yılından itibaren 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Isparta Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi uzman doktor, yardımcı sağlık personeli kadrosu ve çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi, Isparta ili Şarkikaraağaç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şarkikaraağaç Doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hüyük Devlet Hastanesi
23.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1
Yalvaç Devlet Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Sanayi Mah. Şehit Latif Keçeci Cad. No:10
Doğanhisar Devlet Hastanesi
28.2 km. uzaklıkta
Kuz Mah. Kazım Karabekir Cad. No:48
Akşehir Devlet Hastanesi
29.7 km. uzaklıkta
Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129
FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi
30.7 km. uzaklıkta
Yarenler Mh. 24 Ağustos Bulvarı Askeri Depo Karşısı
Gelendost Devlet Hastanesi
31.3 km. uzaklıkta
Orta Mah. Küme Evler Sok. No:1