Seydişehir Devlet Hastanesi

Seydişehir Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Seydişehir Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Seydişehir
Adres:Alaylar 1 Mahallesi Üstündağ Cad. 143. Sok. No:42
Telefon:0 (332) 582-3930
Web Sitesi:seydisehirdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.42841731.831373

Kurum Hakkında

İlçemizde hizmet veren, 100 Yataklı Devlet Hastanesi ile 90 Yataklı Maden Devlet Hastanesinin birleştirilerek, "200 Yataklı Seydişehir Devlet Hastanesi" adıyla hizmet vermesi Sağlık Bakanlığımızın 12 Aralık 2005 tarih ve 10486 sayılı Makam Onayı ile uygun görülmüş olup, 01/04/2006 tarihi itibarıyla birleşme yapılarak tek hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanelerimizin birleştirilmesi nedeniyle, yeniden yapılanma süreci içerisinde; Maden Devlet Hastanesi olarak hizmet veren binamız A-Blok (Ilıca Mevki), Devlet Hastanesi olarak hizmet veren binamız B-Blok (Kızılcalar Mahallesi) olarak adlandırılmıştır. Hastanemiz, Seydişehir ilçesi olarak 63. 798 nüfusa sağlık hizmeti vermektedir.

Yapılan çalışmalar sonucunda; 05/06/2006 tarihinden itibaren, Genel Cerrahi Servisimiz, Dâhiliye Servisimiz, Göğüs Hastalıkları Servisimiz, Kadın Hastalıkları Servisimiz, Çocuk Hastalıkları Servisimiz, Kulak Burun Boğaz Servisimiz ve Üroloji Servislerimizin Yataklı Tedavi Bölümlerinin A-Blok hizmet binamızda (Ilıca Mevki) konuşlandırılarak hizmet vermesi, Diyaliz Servisinin, Göz Polikliniğinin ve Diş Polikliniğinin, B-Blok (Kızılcalar Mahallesi) hizmet binamızda konuşlandırılarak hizmet vermesi ve birden fazla uzman bulunan branşlarımızın da B-Blok hizmet binamızda gündüzleri poliklinik hizmeti vermesi kararlaştırılmıştır.

A Blok Alaylar 1 Mahallesi Üstündağ Cad. 143. Sok. No:42

B Blok Kızılcalar Mahallesi 233.Cad. No:34

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Seydişehir Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Seydişehir Devlet Hastanesi, Konya ili Seydişehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Seydişehir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Memed Dayı
İlk defa yeni hastaneye gidiyorum göz için muayenehane kapısında tansiyonunuzu ölçütürün diyor nerede ölçülür derken yandaki kardiyoloji kapısını çalıp girdim sıra alınacak sanıyorum kapı önü dolu insan yazılar görünmüyor, sordum göz tansiyonu burdan mı diye "yan taraf" diyeceklerine önce oturan memur bura değil çık dışarı çıkarken doktor osman mı dır? Çık dışarı anlamıyor musun çık adama bak hala duruyorlaflarla bağırmasına çok üzüldüm. O kadar kişinin içinde aşağılandım.

Seydişehir Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Seydişehir Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Seydişehir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beyşehir Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle, Hastane Caddesi
FMC Konya Beyşehir Diyaliz Merkezi
29.2 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 961.Sok. No:1 Beyşehir
Derebucak Devlet Hastanesi
29.2 km. uzaklıkta
Sarayönü mah. Cengiz Topel cad. No:39
Akseki Devlet Hastanesi
43.1 km. uzaklıkta
Hacı İlyas Mah. Atatürk Cad. No:100
Bozkır Devlet Hastanesi
43.9 km. uzaklıkta
Yukarı Mah Fevzi Paşa Cad No:140/1
Hüyük Devlet Hastanesi
62.7 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1
Ölmez Diyaliz Merkezi
71.9 km. uzaklıkta
Yeni Meram Caddesi No:129