Akseki Devlet Hastanesi

Akseki Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akseki Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Antalya
İlçe:Akseki
Adres:Hacı İlyas Mah. Atatürk Cad. No:100
Telefon:0 (242) 678-2091
Web Sitesi:aksekidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.04188831.785737

Kurum Hakkında

1988 yılında hizmete açılan Akseki İlçe Devlet Hastanesi; Akdeniz bölgesinin Antalya ilinin şirin ilçesi olan Aksekide bulunmaktadır.

Genel Cerrahi Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Göz Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Diş Polikliniği, Acil Servis, Diyaliz Merkezi ve Evde Sağlık Hizmetleri birimleriyle; 4 Uzman Hekim, 2 Diş Hekimi, 7 Tabip, 41 Sağlık Personeli, 16 idari ve yardımcı hizmetler personeliyle hizmetlerimizi en iyi ve kaliteli şekilde sunmaya devam etmektedir.

Hastanemiz ilçemiz ve İbradı ilçesi ve mahalleleri ile birlikte yaklaşık 15.000 nüfusa hizmet vermektedir. Hemodiyaliz Merkezimizde hastalarımıza diyaliz hizmeti verilmekte ve diyaliz hastalarımız diyaliz aracımızla konforlu ve dikkatli bir şekilde evlerinden alınmakta ve tedavileri sonrası evlerine götürülmektedir.Ayrıca evde sağlık birimimizle hastalarımıza evlerinde sağlık hizmeti verilmekte ve takipleri yapılmaktadır.

Amacımız uzman kadromuza hızlı, kaliteli ve güvenilir tanı ve tedavi hizmetini hastanemize başvuran herkese eşit biçimde sunmaktır.

Poliklinikler
  • Acil Poliklinik
  • Genel Cerrahi
  • Dahiliye
  • Diş Polikiliniği
  • Evde Sağlık Hizmetleri
  • Aile Hekimiliği Polikliniği
  • Göz Hastalıkları
  • Çocuk Polikliniği

Akseki Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akseki Devlet Hastanesi, Antalya ili Akseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Akseki Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akseki Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Akseki Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Akseki Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akseki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manavgat Devlet Hastanesi
41.1 km. uzaklıkta
Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi
Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
42.3 km. uzaklıkta
Bahçeli Evler Mah. Çetin Emeç Cad. No:52/A
Bozkır Devlet Hastanesi
42.4 km. uzaklıkta
Yukarı Mah Fevzi Paşa Cad No:140/1
Manavgat Yaşam Hastanesi
42.6 km. uzaklıkta
Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176
Akdeniz Hastanesi
42.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri
Hisar Tıp Merkezi
42.6 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157