Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Bahçeli Evler Mah. Çetin Emeç Cad. No:52/A
Telefon:0 (242) 746-4001
Web Sitesi:www.dispark.com.trHata Bildir
36.78275131.436643

Kurum Hakkında

Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Diş hekimi Emin AKIN 1984’ten itibaren Manavgat’ta diş sağlığı alanında kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir. Gün geçtikçe artan hasta potansiyeli üzerine, daha büyük bir çalışma kadrosu ile poliklinik ünvanı alınmış ve Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2 Haziran 2012 tarihinde hizmete açılmıştır.

Dişpark’ın kurucularından Dt. Emin Akın, Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı Uzm. Dr. Ayten Akın Sönmez ve Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Elif Akın Özgünler her biri kendi dalında uzmanlaşmış hekimler ile hizmet sunmaktadır. Son teknoloji ile donatılan, hijyenik bir ortamda hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıkta aranılan hizmetin Manavgat’taki adresi haline gelmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Endodonti – Kanal Tedavisi
  • İmplant Tedavisi
  • Diş Beyazlatma
  • Periodontoloji
  • Protez
  • Pedodonti
  • Diş Estetiği

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Akdeniz Hastanesi
Özel Akdeniz Hastanesi
558 metre uzaklıkta
6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.
Özel Manavgat Tıp Merkezi
Özel Manavgat Tıp Merkezi
871 metre uzaklıkta
Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.
Manavgat Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 229 kadro yatağa sahiptir.
Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Özel Hisar Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.
Özel Medicus Polikliniği
Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉