Özel Manavgat Tıp Merkezi

Özel Manavgat Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Manavgat Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Sorgun Mh. Hüseyin Avni Akın Cad. No:113
Telefon:0 (242) 742-2020
Web Sitesi:www.manavgattip.comHata Bildir
36.77524531.433804

Kurum Hakkında

Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

Sağlığı konforla bütünleştiren Özel Manavgat Tıp Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle, eviniz sıcaklığını hissedebileceğiniz ortamda, güler yüzlü personeli ve hizmet bilinci temelinde Manavgat'ta faaliyetlerine başlamıştır. Özel Manavgat Tıp Merkezi hastalarına; uluslararası standartlarda, eğitimli ve tecrübeli personeliyle modern tıptaki gelişmeleri sürekli takip ederek, etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermeden hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile davranmaktadır.

Bizler; idealleri doğrultusunda, bilgilerinden ve tecrübelerinden son derece emin olarak güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Siz değerli hastalarımızı her zaman misafirlerimiz olarak kabul ediyor, rahatınızı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Manavgat Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Manavgat Tıp Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muammer Günes
★★★★★
Hayırlı olsun.

Özel Manavgat Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Manavgat Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Manavgat Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
870 metre uzaklıkta
Bahçeli Evler Mah. Çetin Emeç Cad. No:52/A
Akdeniz Hastanesi
1000 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri
Manavgat Yaşam Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176
Hisar Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157
Manavgat Devlet Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi
Manavgat Eslem Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1