Özel Hisar Tıp Merkezi

Özel Hisar Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Hisar Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157
Telefon:0 (242) 743-4040
Web Sitesi:hisartip.comHata Bildir
36.79121731.421868

Kurum Hakkında

Manavgat'ın ilk özel tıp merkezi olan Özel Hisar Tıp Merkezi, 2005 yılından bu yana büyüme hedefinden vazgeçmeyerek yatırımlarına devam etmiştir.

Özel Hisar Tıp Merkezi, 11 Temmuz 2014 tarihinde Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır. Toplam 9 kattan müteşekkil yeni binamız T.C. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan denetleme sonucunda kanun ve yönetmeliklerle belirlenen; mimarisi, tıbbi cihaz, araç, gereç, donanım, en son teknoloji ile tefriş edilen 2 ameliyat salonu ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi sınıflandırmasına layık görülerek yeniden ruhsatlandırılmıştır. Genel Cerrahi – Kadın Hastalıkları ve Doğum – Üroloji – Kulak, Burun, Boğaz (KBB) – İç Hastalıkları – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon poliklinik ve tedavi üniteleri – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları – Enfeksiyon hastalıkları, Diş sağlığı ve hastalıkları branşları ve Diyet polikliniği, Acil servis, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuarı, Radyoloji ünitesi ile muayene, tetkik, tedavi ve cerrahi müdahale ve ameliyatlar daha modern bir ortamda yapılmaya devam edecektir.

Tıptaki teknolojik gelişmeleri, yenilikleri yakından takip eden ve en iyi şekilde uygulayan bir sağlık kuruluşu olarak, hastalarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni yöremizde ilk alan tıp merkezi olarak belgeledik.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil

Özel Hisar Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hisar Tıp Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oğuzhan Alpaslan
Herkese sezeryan yapın. Gelsin paralar. Harikasınız. Dün bebeğimiz oldu. Normal doğumla ve çok şükür sağlıklı. Çünkü 9 ay boyunca güvenerek gittiğimiz k. Doğum uzmanını bıraktık ve devlet hastanesine gittik. Doktora itiraz etmeyip bırakmasak bebeğimizi saçma bahanelerle 2 hafta öncesinden sezeryanla alacaktı. Ve tabiki tahminim öyle kuvez vs. Bize en önemli zamanda çok stresli 2 hafta yaşattılar. Dediklerini istemediğimizi söyleyince kötü senaryoları anlatıp sorumluluk sizin diyerekde bizleri psikolojik olarak demorilize ettiler. (Sanki dediğini yapınca bütün sorumluluk bana ait deyip cezasını çekecek.) Bütün özeller aynı malesef. Evet amacınız para kazanmak. Ama para için insan hayatını bu kadar değersizleştirmeniz akıl almaz bir durum. Öğretim görüp doktor olunur ama eğitim şart.
Ali Ulukaya
★★★★★
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Özel Hisar Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Hisar Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hisar Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manavgat Yaşam Hastanesi
60 metre uzaklıkta
Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176
Manavgat Eslem Hastanesi
680 metre uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1
Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
760 metre uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C
Akdeniz Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri
Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.6 km. uzaklıkta
Bahçeli Evler Mah. Çetin Emeç Cad. No:52/A
Manavgat Devlet Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi
Medicus Polikliniği
2 km. uzaklıkta
Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side