Özel Hisar Tıp Merkezi

Özel Hisar Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Hisar Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157
Telefon:0 (242) 743-4040
Web Sitesi:hisartip.comHata Bildir
36.79121731.421868

Kurum Hakkında

Özel Hisar Tıp Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Manavgat'ın ilk özel tıp merkezi olan Özel Hisar Tıp Merkezi, 2005 yılından bu yana büyüme hedefinden vazgeçmeyerek yatırımlarına devam etmiştir.

Özel Hisar Tıp Merkezi, 11 Temmuz 2014 tarihinde Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır. Toplam 9 kattan müteşekkil yeni binamız T.C. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan denetleme sonucunda kanun ve yönetmeliklerle belirlenen; mimarisi, tıbbi cihaz, araç, gereç, donanım, en son teknoloji ile tefriş edilen 2 ameliyat salonu ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi sınıflandırmasına layık görülerek yeniden ruhsatlandırılmıştır. Genel Cerrahi – Kadın Hastalıkları ve Doğum – Üroloji – Kulak, Burun, Boğaz (KBB) – İç Hastalıkları – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon poliklinik ve tedavi üniteleri – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları – Enfeksiyon hastalıkları, Diş sağlığı ve hastalıkları branşları ve Diyet polikliniği, Acil servis, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuarı, Radyoloji ünitesi ile muayene, tetkik, tedavi ve cerrahi müdahale ve ameliyatlar daha modern bir ortamda yapılmaya devam edecektir.

Tıptaki teknolojik gelişmeleri, yenilikleri yakından takip eden ve en iyi şekilde uygulayan bir sağlık kuruluşu olarak, hastalarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni yöremizde ilk alan tıp merkezi olarak belgeledik.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hisar Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Oğuzhan Alpaslan
Herkese sezeryan yapın. Gelsin paralar. Harikasınız. Dün bebeğimiz oldu. Normal doğumla ve çok şükür sağlıklı. Çünkü 9 ay boyunca güvenerek gittiğimiz k. Doğum uzmanını bıraktık ve devlet hastanesine gittik. Doktora itiraz etmeyip bırakmasak bebeğimizi saçma bahanelerle 2 hafta öncesinden sezeryanla alacaktı. Ve tabiki tahminim öyle kuvez vs. Bize en önemli zamanda çok stresli 2 hafta yaşattılar. Dediklerini istemediğimizi söyleyince kötü senaryoları anlatıp sorumluluk sizin diyerekde bizleri psikolojik olarak demorilize ettiler. (Sanki dediğini yapınca bütün sorumluluk bana ait deyip cezasını çekecek.) Bütün özeller aynı malesef. Evet amacınız para kazanmak. Ama para için insan hayatını bu kadar değersizleştirmeniz akıl almaz bir durum. Öğretim görüp doktor olunur ama eğitim şart.
Ali Ulukaya
★★★★★
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Özel Hisar Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Hisar Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
684 metre uzaklıkta
Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.
Özel Akdeniz Hastanesi
Özel Akdeniz Hastanesi
1 km. uzaklıkta
6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.
Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Son teknoloji ile donatılan, hijyenik bir ortamda hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıkta aranılan hizmetin Manavgat’taki adresi haline gelmiştir.
Manavgat Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 229 kadro yatağa sahiptir.
Özel Medicus Polikliniği
Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.
Özel Manavgat Tıp Merkezi
Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.
Özel Side Anadolu Hastanesi
Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hisar Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉