Özel Hisar Tıp Merkezi

Özel Hisar Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Hisar Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157
Telefon:0 (242) 743-4040
36.79121731.421868

Kurum Hakkında

Manavgat'ın ilk özel tıp merkezi olan Özel Hisar Tıp Merkezi, 2005 yılından bu yana büyüme hedefinden vazgeçmeyerek yatırımlarına devam etmiştir.

Özel Hisar Tıp Merkezi, 11 Temmuz 2014 tarihinde Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır. Toplam 9 kattan müteşekkil yeni binamız T.C. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan denetleme sonucunda kanun ve yönetmeliklerle belirlenen; mimarisi, tıbbi cihaz, araç, gereç, donanım, en son teknoloji ile tefriş edilen 2 ameliyat salonu ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi sınıflandırmasına layık görülerek yeniden ruhsatlandırılmıştır. Genel Cerrahi – Kadın Hastalıkları ve Doğum – Üroloji – Kulak, Burun, Boğaz (KBB) – İç Hastalıkları – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon poliklinik ve tedavi üniteleri – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları – Enfeksiyon hastalıkları, Diş sağlığı ve hastalıkları branşları ve Diyet polikliniği, Acil servis, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuarı, Radyoloji ünitesi ile muayene, tetkik, tedavi ve cerrahi müdahale ve ameliyatlar daha modern bir ortamda yapılmaya devam edecektir.

Tıptaki teknolojik gelişmeleri, yenilikleri yakından takip eden ve en iyi şekilde uygulayan bir sağlık kuruluşu olarak, hastalarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni yöremizde ilk alan tıp merkezi olarak belgeledik.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil

Özel Hisar Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hisar Tıp Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oğuzhan Alpaslan · 30 Mayıs 2020

Herkese sezeryan yapın. Gelsin paralar. Harikasınız.
Dün bebeğimiz oldu. Normal doğumla ve çok şükür sağlıklı. Çünkü 9 ay boyunca güvenerek gittiğimiz k. Doğum uzmanını bıraktık ve devlet hastanesine gittik. Doktora itiraz etmeyip bırakmasak bebeğimizi saçma bahanelerle 2 hafta öncesinden sezeryanla alacaktı. Ve tabiki tahminim öyle kuvez vs. Bize en önemli zamanda çok stresli 2 hafta yaşattılar. Dediklerini istemediğimizi söyleyince kötü senaryoları anlatıp sorumluluk sizin diyerekde bizleri psikolojik olarak demorilize ettiler. (Sanki dediğini yapınca bütün sorumluluk bana ait deyip cezasını çekecek.) Bütün özeller aynı malesef. Evet amacınız para kazanmak. Ama para için insan hayatını bu kadar değersizleştirmeniz akıl almaz bir durum. Öğretim görüp doktor olunur ama eğitim şart.

Ali Ulukaya · 5 Mayıs 2012

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hisar Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hisar Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hisar Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manavgat Yaşam Hastanesi

60 metre uzaklıkta

Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176

Manavgat Eslem Hastanesi

680 metre uzaklıkta

Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1

Renal Manavgat Diyaliz Merkezi

760 metre uzaklıkta

Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C

Side Bilgi Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Side Beldesi Kemer Mah. 1571 Sk. No:5

Akdeniz Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Sorgun Yolu Üzeri

Manavgat Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Şelale Yolu Üzeri Manavgat

Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2 km. uzaklıkta

Antalya Cad. Nur Apt. No:48