Özel Manavgat Yaşam Hastanesi

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176
Telefon:0 (242) 212-0888
Web Sitesi:www.yasamhastaneleri.comHata Bildir
36.79150631.422500

Kurum Hakkında

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Kemer, Antalya merkez ve Alanya’dan sonra hizmet misyonunu daha geniş yelpazeye sunan Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Dünyanın muhtelif ülkelerine mensup insanlara 19 yılı aşkın süredir hizmet vermenin deneyimi ile açılan hastanemiz, Özel Sağlık Sigortaları ve Banka Mensuplarının yanı sıra Sosyal Güvenlik Yasaları çerçevesinde Devlet Kurumları, SSK, Emekli Sandığı, Bağkur mensuplarının da sağlık sorunlarını çözmeye yardımcı olup, etik değerlerden taviz vermeden ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam edecektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Manavgat Yaşam Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Elif Kündüm
★★★★★
Özel Yaşam Hastanesi Manavgat Hastanesinde ikinci doğumumu yaptım, yine çok memnun kaldım. Gerek doktorum Ertuğrul bey gerek asistanı Şerife hanım olsun, ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Ayrıca ebe Nuray hanıma da teşekkür ederim, zor süreçte çok yardımcı oldular... İyiki varsınız..
Arzu Kocgurbuz
★★★★
Çok ilgili sıcakkanlı personeli var. Memnun kaldım teşekkür ederim.
Oti Reiseleiter
★★★★★
I'm staying at the Seamelia hotel. 2 days ago I went to the doctor's office because my finger was swollen. The nurse there sent us to the living hospital. I would like to thank the life hospital, the nurse and Ms. Jasmin for their interest.
Osman Bektaş
★★
11.07.2021 tarihinde acilden giriş yaptık orada bulunan turkaz üniformalı personel bizlere çok kötü davrandı. Gelen hastalara çok sert konuşuyor. Gelenler zaten hasta sert davranmaya gerek yok. Uzun yıllardan beri hep tercihimiz oldu. Soran herkesede tercih ettik. Ama artık ne tercih edeceğiniz nede ettireceğiz.. 3406 nolu odada kaldık. Bu hastanede Doktor Ramazan beyi tek geçeriz.
Adem Altındas
★★★★★
Manavgat Yaşam Hastanesinde ikinci kez evlat sahibi olduk. Hamilelik dönemi ve doğum sonrası hizmetlerinden dolayı tüm personele teşekkür ederiz. Ayrıca doğum sonrası bizimle adeta bir yakını gibi ilgilenen ebe Nesibe hanıma çok çok teşekkür ederiz.
Nisan Bal
★★★
Personel çok ilgisiz hastaneye gelen yaşlı hastalara yardımcı olunursa daha güzel olacak.

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hisar Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi
65 metre uzaklıkta
Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
725 metre uzaklıkta
Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.
Özel Akdeniz Hastanesi
Özel Akdeniz Hastanesi
1 km. uzaklıkta
6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.
Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Son teknoloji ile donatılan, hijyenik bir ortamda hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıkta aranılan hizmetin Manavgat’taki adresi haline gelmiştir.
Manavgat Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 229 kadro yatağa sahiptir.
Özel Medicus Polikliniği
Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.
Özel Manavgat Tıp Merkezi
Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.
Özel Side Anadolu Hastanesi
Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉