Antalya Manavgat Hastaneleri
Antalya Manavgat

Antalya Manavgat ilçesinde 11 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 4 Özel Hastane, 2 Tıp Merkezi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Devlet Hastanesi, 1 Poliklinik, 1 Diyaliz Merkezi bulunmaktadır.

Antalya Manavgat ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Antalya İli Manavgat İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Manavgat Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Manavgat / Antalya
Hastanemiz ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 229 kadro yatağa sahiptir.
Özel Hastane
Özel Akdeniz Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Manavgat / Antalya
6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.
Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Manavgat / Antalya
Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Özel Side Anadolu Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Manavgat / Antalya
Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Manavgat / Antalya
Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.
Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Manavgat / Antalya
Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Manavgat Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Manavgat / Antalya
Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Manavgat / Antalya
Son teknoloji ile donatılan, hijyenik bir ortamda hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Özel Dişpark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıkta aranılan hizmetin Manavgat’taki adresi haline gelmiştir.
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Manavgat / Antalya
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · Manavgat / Antalya
Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.
Poliklinik
Özel Medicus Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · Manavgat / Antalya
Medicus Clinic, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli hastane öncesi sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Kumluca Devlet Hastanesi
Kumluca Devlet Hastanesi, 150 yatağı, modern ameliyathaneleri, yoğun bakım odaları, acil servisi, yeni tıbbi cihazları, kapalı ve açık otoparklar...
Şehit Doktor Atilla Nizam Semt Polikliniği
Şehit Doktor Atilla Nizam Semt Polikliniği, Antalya Atatürk Devlet Hastanesine bağlı olarak sağlık hizmeti sunmaktadır....
Özel Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak Antalya şehrinin Döşemealtı ilçesinde uzman diş hekimi kadromuzla sizler için tüm dental tedavilerd...
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ahatlı Mahallesi 75 Yıl Caddesi üzerinde yapımı tamamlanan Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır....
Yorum ve Şikayetler
Elif Kündüm
Elif Kündüm · 4 Nisan 2022
Özel Yaşam Hastanesi Manavgat Hastanesinde ikinci doğumumu yaptım, yine çok memnun kaldım. Gerek doktorum Ertuğrul ...
Arzu Kocgurbuz
Arzu Kocgurbuz · 15 Aralık 2021
Çok ilgili sıcakkanlı personeli var. Memnun kaldım teşekkür ederim....
Oti Reiseleiter
Oti Reiseleiter · 4 Kasım 2021
I'm staying at the Seamelia hotel. 2 days ago I went to the doctor's office because my finger was swollen. The nurs...
Osman Bektaş
Osman Bektaş · 11 Temmuz 2021
11.07.2021 tarihinde acilden giriş yaptık orada bulunan turkaz üniformalı personel bizlere çok kötü davrandı. Gelen...